آغاز به کار گروه تولید هنری رسانه ای رضوان

شناسه خبر : 100174

1399/09/30

تعداد بازدید : 241

آغاز به کار گروه تولید هنری رسانه ای رضوان

گروه تولید هنری رسانه ای رضوان

به همت اداره کل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران و همزمان با سالروز میلاد پر برکت حضرت زینب کبری سلام الله علیها گروه تولید هنری رسانه ای رضوان آغاز به کار کرد.

ماندانا جلالی مدیرکل امور تبلیغی حوزه های علمیه خواهران با بیان اینکه امروز یکی از مهمترین راه های انتقال معارف اسلام و اهلبیت به مخاطبان به ویژه جوانان استفاده از ابزار هنر و رسانه است گفت: با حضور جمعی از بانوان طلبه و مبلغ هنرمند گروه تولید هنری رسانه ای رضوان با هدف تولید محتوا و انتشار آن در بستر فضای مجازی راه اندازی شده است.

مدیرکل امور تبلیغی حوزه های علمیه خواهران با اشاره به اهمیت انتخاب گروه هدف برای تولید محتوا ادامه داد: آثار تولید شده در گروه تولید هنری رسانه ای رضوان اختصاص به جامعه زنان دارد و این گروه در تولید آثار خود نگاهی ویژه به ابعاد شخصیت زن دارد.

وی افزود: علاقه مندان به مشاهده آثار تولید شده بانوان طلبه و مبلغ در گروه تولید هنری رسانه ای رضوان میتوانند به کانال اطلاع رسانی این گروه در پیام رسان ایتا به نشانی https://eitaa.com/rezvan_media مراجعه نمایند.

جلالی در پایان خاطرنشان کرد: به زودی شاهد راه اندازی گروه های مختلف تولید محتوای هنری و رسانه ای با رویکرد خانواده خواهیم بود.