هفته هنر و رسانه بشری برگزار میشود

شناسه خبر : 104625

1399/12/12

تعداد بازدید : 97

هفته هنر و رسانه بشری برگزار میشود

هفته هنر و رسانه بشری برگزار میشود

 

مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران با اشاره به نقش هنر و رسانه و لزوم بهره گیری از آن در ترویج مفاهیم دینی در جامعه خبر از برگزاری هفته هنر و رسانه بشری در آینده ای نزدیک داد.

 

ماندانا جلالی، مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران با بیان اینکه توانمندسازی بانوان طلبه و مبلغ در بهره برداری از ابزار هنر و رسانه یکی از اهداف مهم این اداره کل است گفت: همزمان با راه اندازی شبکه ملی هنرمندان و فعالان رسانه حوزه های علمیه خواهران برگزاری هفته هنر و رسانه بشری نیز در دستور کار این ادارهکل قرار قرفته است.

 

مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران با اشاره به اینکه تربیت نیروی خلاق، متعهد و انقلابی هنرمند هدف برگزاری این رویداد هنری و سانه ای است ادامه داد: با برنامه ریزی های انجام شده و پیگیری مداوم اداره کل تبلیغ شاهد استقبال خوب طلاب و فعالان عرصه هنر و رسانه از دوره های آموزشی در زمینه های مختلف هنری و رسانه ای بوده ایم.

 

وی با بیان اینکه اولین دوره از هفته هنر و رسانه بشری با همکاری مدیریت حوزه علمیه خواهران استان خوزستان در فروردین ماه سال 1400 در اهواز برگزار میشود افزود در تلاشیم تا با مشارکت مدیریت های استانی حوزه های علمیه خواهران این رویداد هنری و رسانه ای را در استانهای مختلف کشور برگزار نماییم.

 

جلالی در پایان با اشاره به اینکه در هفته هنر و رسانه بشری شاهد برگزاری وبینارها و کارگاه های مختلف آموزشی در زمینه های مختلف هنری و رسانه ای خواهیم بود و به شرکت کنندگان در این رویداد مهم گواهی شرکت در دوره تعلق خواهد گرفت، خاطر نشان کرد: به همت اداره کل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران و با مشارکت مدیریت حوزه علمیه خواهران استان خوزستان هفته هنر و رسانه بشری از سه شنبه 17 فروردین آغاز و تا دوشنبه 23 فروردین ادامه خواهد داشت.