حضور مدیریت حوزه علمیه خواهران استان البرزدر نمایشگاه علمی –معنوی شهرنماز

شناسه خبر : 36692

1395/10/12

تعداد بازدید : 421

حضور مدیریت حوزه علمیه خواهران استان البرزدر نمایشگاه علمی –معنوی شهرنماز
به گزارش نرجس خاتون انصاری معاون فرهنگی –تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان البرز غرفه نماز صادقانه همزمان با برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان البرز به همت معاونین فرهنگی مدارس علمیه و مبلغات برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا بنی احمدی  مدیر محترم حوزه علمیه خواهران استان البرز با اشاره به برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه اجلاس سراسری نماز کشور به میزبانی استان البرز افزود : حوزه های علمیه خواهران پتانسیل بسیار قوی در ترویج و توسعه ی فرهنگ نورانی نماز می باشد لذا برگزاری اجلاس بهانه ای برای حضور مبلغات مدارس علمیه و مانور ایشان در موضوع اقامه نماز گردید.

انصاری در ادامه تصریح کرد با توجه به تاکید حاج آقا بنی احمدی ، از کارشناسان حوزوی به منظور آموزش عملی نماز و پاسخ به احکام و شبهات نماز در نمایشگاه استفاد  بهینه کردیم  . همچنین لمینت هایی از پیام نماز شهدای 8 سال دفاع مقدس ، شهدای مدافع حرم و شهدای هسته ای به تصویر کشیده شد تا بیانگر آثار حقیقی نماز در پیشرفت معنوی ، اخلاقی اجتماعی ، علمی و دفاعی کشور باشیم و به لحاظ مفهومی نمایشگر مصادیق نماز صادقانه باشیم .

ایشان گفت با توجه به اینکه میزبان دانش آموزان مدارس بودیم با پخش کلیپ و انجام نرم افزار خود آزمایی چقدر با نماز مانوسم اقدام به آموزش غیر مستقیم ایشان نموده و درآخر با اهدای هدایا ، از ایشان در کنار سجاده نماز عکس گرفتیم.

همچنین پایان نامه ها و مقالات دانش آموختگان حوزه علمیه با موضوع آثار تربیتی و اخلاقی نماز به سمع و نظر مدعوین رسید .

انصاری در پایان  افزود هم اکنون با حضور تقریبا 200 نفر از خواهران حوزوی با همکاری سازمان تبلیغات در مدارس دخترانه آموزش و پرورش نماز جماعت اقامه می گردد.