برگزاری همایش انقلاب ، ولایت ، بصیرت

شناسه خبر : 43773

1396/03/06

تعداد بازدید : 212

برگزاری همایش انقلاب ، ولایت ، بصیرت
معاونت فرهنگی –تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان البرز

به گزارش نرجس خاتون انصاری معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان البرز همایش انقلاب ، ولایت ، بصیرت همزمان با ایام انتخابات ویژه  170 نفر از طلاب و مبلغات برگزار گردید.

انصاری اذعان داشت ،  نیاز به روشنگری طلاب و مبلغات و  برگزاری همایش بصیرت افزایی در نزدیکی ایام انتخابات در کنار برگزاری جلسات بصیرتی در مدارس علمیه  از اهداف مدیریت استان بوده است .

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا عباسی  مدیر محترم حوزه علمیه خواهران استان البرز ضمن خیرمقدم به میهمانان و استاد مدعو اهمیت دانش افزایی و مهارت افزایی طلاب را در خصوص میاحث سیاسی روز از وظایف و تکالیف ایشان دانست.

مهندس عظیم ابراهیم پور جانشین قرارگاه خاتم الاوصیا در ابتدا با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که به جوانان در سالروز آزادی خرمشهر  فرمودند : « خرم شهر آزاد شد خرم شهر های زیادی است که باید آزاد  شوند » اهمیت کار فرهنگی تبلیغی طلاب را به عنوان افسران جنگ نرم عنوان نمود.

ایشان در ادامه فرمود : مقام معظم رهبری تحلیلی داشته اند مبنی بر اینکه دنیا وارد یک پیچ تاریخی شده است وآن اضمحلال تمدن غرب و فراگیری تمدن نوین اسلامی در جهان است.

ابراهیم پور تاکید نمود ،  تمام بدبختیهای جهان اسلام از بی بصیرتی برخی از مسلمانان و تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام به ویژه یهود و صهیونیسم بوده است . به خاطر همین است دشمنان ما به طور کاملا حساب شده و با سیاست تفرقه بنداز حکومت کن از طریق برنامه های مستند و فیلمهای هالیوود اسلام ستیزی و مسلمان گریزی را در راس برنامه های خود قرار داده است .

ایشان شناخت جریانات سیاسی غرب و اشراف به مسائل سیاسی رو ز و بویژه پیشتیبانی از جایگاه ولایت فقیه و خط قرمزهای رهبری را منشاء پیروزی در برابر هجمه های دشمن دانست .

 

ایراهیم پور در پایان سبک زندگی اسلامی ایرانی و از جمله مساله ازدیاد جمعیت و طب و تغذیه اسلامی   را از مباحث مهم کار فرهنگی در جامعه دانست .