نشست اداره حمایت ازبکارگیری دانش آموختگان با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان

شناسه خبر : 46916

1396/06/10

تعداد بازدید : 259

نشست اداره حمایت ازبکارگیری دانش آموختگان با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان
در جهت پی‌گیری امور دانش‌آموختگان و با توجه به لزوم تعامل حوزه‌های علمیه با آموزش و پروش جلسه‌ای فی مابین مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان و رئیس اداره حمایت از بکارگیری اداره کل امور دانش‌آموختگان برگزار شد.

در این جلسه که در روز یکشنبه تاریخ 5/6/1396 در محل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در ساختمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان برگزار گردید با توجه به اسناد بالادستی و منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری در مناسبت های مختلف، فضای همکاری و تعاملی مناسب بیندانشگاه فرهنگیان واداره کل دانش آموختگان حوزه‌های علمیه خواهران بررسی شد.

جناب حجت الاسلام و المسلمین دادگر با ابراز خشنودی از فضای همکاری به وجود آمده بین حوزه های علمیه و دانشگاه فرهنگیان ظرفیت های موجود در دانشگاه فرهنگیان و وزارت آموزش پرورش را تشریح کرده و ضمن استقبال از حضور طلاب در فضای دانشگاه فرهنگیان، با توجه به وجود ساعات فرهنگی در دانشگاه این عرصه را زمینه مناسبی برای حضور مبلغین جهت ارتباط با دانشجویان دانستند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با تاکید بر برنامه‌ریزی صحیح جهت همکاری اعلام نمودند: که ان شاء الله فضاهای فعالیتی در آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان به صورت مفصل در اختیار اداره کل امور دانش آموختگان قرار خواهد گرفت.