نشست صمیمانه همکاران اداره کل تربیتی حوزه های علمیه خواهران با معاون فرهنگی تبلیغی

شناسه خبر : 48149

1396/07/05

تعداد بازدید : 486

نشست صمیمانه همکاران اداره کل تربیتی حوزه های علمیه خواهران با معاون فرهنگی تبلیغی

همزمان با آغاز سال تحصیلی برگزار شد

همکاران اداره کل تربیتی در نشستی صمیمانه که با حضور معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران برگزار شد به گفت و گو و ارائه نظرات پرداختند.

معاونت محترم فرهنگی تبلیغی ضمن خوش آمد گویی به همکاران اداره کل تربیتی در زمینه سیاست های پیش روی و فعالیت های فرهنگی این معاونت چنین گفت :

از جمله اولویت‏های معاونت فرهنگی تبلیغی واگذاری امور فرهنگی به طلاب در مدارس است و در همین زمینه باید نسبت به ترغیب و تشویق خواهران طلبه، با معاونان فرهنگی مدارس و استان ها برنامه ریزی و اقدامات لازم صورت پذیرد.

دراین نشست مدیر اداره کل تربیتی ضمن تقدیر از حمایت های بی شائبه حجت الاسلام اسکندری معاون فرهنگی تبلیغی، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته این اداره در زمینه امور تربیتی ارائه نموده وگفت :

با نظر به ترسیم نقشه راه و پیگیری سیاست های معاونت در راستای ارتقاء سطح فرهنگی تربیتی طلاب و باتوجه، به تلاش های مخلصانه و مجدانه همکاران اداره تربیتی، برنامه های در دست اقدام این اداره روند مناسبی را طی می نماید .

در این نشست که با ارائه گزارش از بخش های مختلف اداره کل تربیتی همراه بود، هر یک از مسئولین و کارشناسان اداره به بیان دیدگاه های خود درخصوص فعالیت ها و برنامه های پیش رو پرداخته و از نظرات و رهنمودهای معاون محترم فرهنگی تبلیغی بهره مند گردیدند .

حجت الاسلام و المسلمین اسکندری در ادامه افزود:کلیه برنامه های زیر ساختی باید در اولویت قرار گیرد و شیوه های هر فعالیت باید به نحوی تعریف شود ، که بدون خلل به کیفیت کارها، توان ارائه حجم بالای فعالیت های فرهنگی  برای طلاب را داشته باشد .

وی در پایان ضمن تقدیر از تلاش همکاران این اداره ، خاطرنشان کرد: باید بیش از پیش از ظرفیت بانوان طلبه در حوزه‏های علمیه ، در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی تربیتی مدارس بهره برداری کنیم.