مهلت ثبت نام در جشنواره سراسری قرآن و عترت تمدید شد.

شناسه خبر : 49965

1396/08/08

تعداد بازدید : 1124

مهلت ثبت نام در جشنواره سراسری قرآن و عترت تمدید شد.
معاونت فرهنگی تبلیغی از تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره تا تاریخ 15 آبان ماه خبر داد.

مرضیه سادات رضوی از اداره قرآن و عترت مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران ضمن تسلیت ایام حزن آل الله علیهم السلامگفت : پیرو  بخشنامه دوازدهمین جشنواره سراسری قرآن و عترت علیهم السلام، با توجه به استقبال و درخواست مدارس مبنی بر عدم فرصت کافی جهت ثبت نام طلاب در جشنواره قرآن و عترت ، این معاونت ثبت نام در جشنواره را تا تاریخ 15 آبان ماه تمدید کرد. طلاب متقاضی شرکت در جشنواره می­توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی تبلیغی  farhangi.whc.ir در بخش های مختلف جشنواره ثبت نام و منابع مطالعاتی را دریافت نمایند.

ایشان افزود : کلیه طلاب پایه اول نیز می توانند به شیوه طلاب استان خراسان و جامعه الزهراء(سلام اله علیها) در جشنواره ثبت نام نمایند.

وی در ادامه یادآور شد : مرحله مدرسه ای مسابقه قرائت قران کریم از تاریخ 15/8/96 الی 1/9/96 در مدارس علمیه سراسر کشور برگزار می گردد. طلاب حضوری و غیر حضوری که می خواهند در این رشته شرکت نمایند پس از ثبت نام در سایت جشنواره  با مراجعه به مدارس علمیه خود، از زمان برگزاری مسابقات استعلام نموده و سپس در تاریخ مذکور در مسابقات شرکت نمایند.

رضوی در پایان تأکید داشت: طلاب محترم جامعه الزهراء(سلام الله علیها) پس از ثبت نام در رشته قرائت در سامانه جهت استعلام از زمان برگزاری مرحله مدرسه ای با شماره 2144346 (اداره قرآن و عترت ) تماس حاصل نمایند.