همکاری حوزه های علمیه خواهران و موسسه جامعه القرآن افزایش می‏‌یابد

شناسه خبر : 54153

1396/10/11

تعداد بازدید : 361

همکاری حوزه های علمیه خواهران و موسسه جامعه القرآن افزایش می‏‌یابد
در بازدید مدیر کل امور دانش آموختگان حوزه‏های علمیه خواهران از موسسه جامعه القرآن ضمن آشنایی با دستاوردهای آموزشی و پژوهشی جامعه القرآن، بر ایجاد و گسترش همکاری بین حوزه‏های علمیه خواهران و جامعه القرآن تأکید شد.

 

سید حسین اسحاقی مدیر کل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران، اقدامات موسسه جامعه القرآن از جمله آموزش خردسالان و تحقیق و پژوهش را برای جامعه مفید قلمداد کرد و افزود: نشر محتوای قرآنی و فرهنگی برای عموم مخاطبان از اهمیت بالایی برخوردار است و لازم است مراکز، سازمان‏ها و نهادها با حمایت‏های خود زمینه تولید و توسعه تولید محصولات قرآنی و فرهنگی را میسر کنند.

حجت الاسلام طباطبایی مدیر موسسه جامعه القرآن نیز با مرور فعالیت‏ها و اقدامات صورت گرفته در سال های گذشته بر لزوم پیگیری مجدانه همکاری و هم افزایی بین موسسه جامعه القرآن و مرکز مدیریت حوزه‏های علمیه خواهران و استفاده موثر از ظرفیت های موجود تاکید کرد.

مدیر کل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران گفت: هویت بخشی به دانش آموختگان حوزه های علمیه و حمایت از آنها موجب حضور پررنگ ایشان در عرصه های مختلف فرهنگی به ویژه امور قرآنی در جامعه شده و آثار و برکات زیادی را در پی خواهد داشت.

اسحاقی افزود: شناخت توانمندیهای همسو، تعامل با سازمانها و مراکز تصمیم ساز و تأثیرگذار در زمینه فرهنگی و اجرای برنامه های مشترک فرهنگی را از جمله اقدامات مهم دانست بر توسعه فعالیت های تعاملی تأکید کرد.

در پایان این نشست طرفین ضمن ابراز خرسندی از مطالب و عناوین مطرح شده بر ایجاد تفاهم میان حوزه های علمیه خواهران و موسسه جامعه القرآن تأکید کردند.

شایان ذکر است در این نشست، حجت الاسلام محمد سلطانیه رئیس اداره ارتقاء، آقای مرتضی برگستان رئیس اداره حمایت از بکارگیری و حجت الاسلام هابیل جوانی کارشناس اداره موسسات و فعالیت های قرآن و عترت حوزه های علمیه خواهران حضور داشتند و به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.