تعامل اداره کل امور دانش‌آموختگان با بسیج دانشجویی

شناسه خبر : 55205

1396/11/04

تعداد بازدید : 216

تعامل اداره کل امور دانش‌آموختگان با بسیج دانشجویی
اداره کل امور دانش‌آموختگان در راستای تعامل با مجموعه‌های مختلف فرهنگی و اجرایی جهت به کارگیری و فعالیت دانش آموختگان، در تاریخ اول بهمن ماه جلساتی با سازمان بسیج دانشجویی و یکی از گروه‌های برتر جهادی و محرومیت زدایی برگزار گردید.


در جلسه با سازمان بسیج دانشجویی که با حضور محمد جواد نیک‌روش، رییس این سازمان و مرتضی برگستان، رییس اداره حمایت از بکارگیری دانش‌آموختگان برگزار شد زمینه‌های همکاری و هم‌افزایی بررسی شد.

رئوس مباحث مطرح شده در این جلسه به شرح زیر است:
- با هماهنگی‌های آینده زمینه حضور خواهران مبلغه به صورت گروه‌های تبلیغی، و مشاوره‌ای در خوابگاه‌های دانشجویی با همکاری بسیج دانشجویی فراهم گردد.
- با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در زمینه آسیب‌های اجتماعی موضوع اهم مباحث مطروحه در این همکاری‌ها آسیب‌های اجتماعی باشد. بنابراین حضور مشاوران و مبلغان آموزش دیده در این زمینه موثر خواهد بود.

همچنین در جلسه‌ای دیگری با یکی از گروه‌های برتر جهادی و محرومیت زدایی جهادی سپاه و با عنایت به تأکیدات فرماندهی سپاه در زمینه محرومیت‌زدایی از حواشی شهرهای بزرگ و مناطق محروم قرار بر این شد زمینه حضور گروه‌های تبلیغی و مشاوره‌ای در این زمینه نیز فعال گردد.