برگزاری کارگاه فتوشاپ

شناسه خبر : 57059

1396/12/12

تعداد بازدید : 2615

برگزاری کارگاه فتوشاپ
با توجه به برگزاری دوره تکمیلی دیگری با عنوان نویسندگی در فضای مجازی که فراگیران دوره تبلیغ نوین مجاز به انتخاب آن خواهند بود، هر یک از فراگیران دوره با توجه به علایق و قابلیت‏های شخصی خویش، یکی از دو دوره نویسندگی در فضای مجازی یا کارگاه فتوشاپ را انتخاب نماید.

اداره کل امور دانش آموختگان پس از برگزاری نظام مند دوره تمهیدی تربیت مبلغ نوین، به ‌منظور تکمیل آموزش‏ها و کارآمدی بیشتر فراگیران، اقدام به برگزاری کارگاه تکمیلی «فتوشاپ» نموده است تا طلاب و دانش آموختگان ضمن فراگیری مهارت‏های لازم، بتوانند محتوای دینی را با  جذابیت سمعی بصری همراه ساخته و با ارائه آن در فضای مجازی، نقش مؤثری در ترویج آموزه‌های ناب و گرانسنگ مکتب اهل بیتعلیهم‌السلام داشته باشند.

در راستای تحقق این مهم، مقتضی است معاونان فرهنگی استان از بین شرکت‌کنندگان موفق در دوره تربیت مبلغ نوین، اقدام به ثبت‌ نام متقاضیان دوره تا تاریخ 17 اسفند ماه نمایند.

 با توجه به برگزاری دوره تکمیلی دیگری با عنوان نویسندگی در فضای مجازی که فراگیران دوره تبلیغ نوین مجاز به انتخاب آن خواهند بود، هر یک از فراگیران دوره با توجه به علایق و قابلیت‏های شخصی خویش، یکی از دو دوره نویسندگی در فضای مجازی یا کارگاه فتوشاپ را انتخاب نماید.

 

جهت ثبت اطلاعات شرکت کنندگان

 

در دوره آموزشی نویسندگی در فضای مجازی بر روی عکس زیر کلیک نمایید