حضور پرشور مدیریت و حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان در پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان

شناسه خبر : 61175

1397/03/20

تعداد بازدید : 440

حضور پرشور مدیریت و  حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان در پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان از شرکت مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان برای ششمین سال متوالی درپانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت  استان اصفهان با حضور 11مدرسه علمیه و 3مرکز تخصصی  با راه‌اندازی 7غرفه خبر داد.

صدیقه بهشتی ریزی اظهار کرد: در پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان حوزه ها  و مراکز تخصصی با غرفه های «فضای مجازی فرصت ها و تهدیدها (مرکز تخصصی فقه و اصول النفیسه اصفهان)»، «حمایت کالای ایرانی (حوزه های الزهرا المرضیه ، کوثر،فاطمه الزهرا و خدیجه کبری اصفهان)»، «عدالت اقتصادی از منظر امام علی (علیه السلام و امام خمینی (ره)» ( مرکز تخصصی فاطمه الزهرا اصفهان و نرجس خاتون شاهین شهر) و  «مهدویت و شوق انتظار(مدارس شهرستان خمینی شهر)» جهت پاسخگویی به سئوالات نسل جوان و بازدیدکنندگان  حضور پر رنگ داشتند.

وی گفت: جهت شناساندن و ارائه خدمات حوزه علمیه خواهران به جامعه و ترسیم حوزه علمیه خواهران به عنوان پایگاه علمی و پژوهشی اقدام به برپایی غرفه پاسخ‌گویی به سوالات شرعی و مشاوره دینی و غرفه آثار تالیفی خواهران طلبه سراسر کشور طبق سنوات گذشته نمود.

ایشان ادامه داد :  در غرفه آثار تالیفی خواهران طلبه سراسر کشور 200أثرتالیفی بانوان طلبه تهیه و در دو بخش نمایش و فروش ارائه شد. و در غرفه پاسخگویی، دو کارشناس متخصص حوزه علمیه خواهران در بخش احکام و مشاوره  هرشب به سئوالات بازدیدکنندگان پاسخ می دادند.

ایشان در پایان افزود: مسئولین محترم استانی از جمله جناب آقای مهرعلیزاده استاندار شهر اصفهان و جناب آقای دکتر نوروزی شهردار اصفهان و مسئولین محترم مرکز حوزه های علمیه خواهران حجت الاسلام و المسلمین آقایان اسکندری و رجبی مدیران محترم اداره کل تبلیغ و تهذیب و پرورشی از غرفه های مدیریت و حوزه های علمیه استان اصفهان بازدید نمودند و از فراهم نمودن فضای دلنشین و ارائه  مفاهیم ناب در قالب تابلو ، بروشور و کلیپ و ....  با محوریت قرآن و عترت توسط این مدیریت تجلیل نمودند.