دوره‌های آموزش زبان ویژه خواهران دانش‌آموخته برگزار می‌شود

شناسه خبر : 66037

1397/07/29

تعداد بازدید : 330

دوره‌های آموزش زبان ویژه خواهران دانش‌آموخته برگزار می‌شود

در نشست سرپرست اداره کل دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران و مدیر آموزش های کوتاه مدت جامعه المصطفی مطرح شد:

دوره های آموزش زبان ویژه طلاب دانش‌آموخته برگزار می‌شود

 

 

به همت اداره کل دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران و با هدف اثربخشی و گسترش فعالیت دانش آموختگان مبلغ در عرصه ملی و بین الملل نشست مشترک سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان و مدیر آموزش های کوتاه مدت جامعه المصطفی برگزار شد.

در این دیدار مرتضی برگستان سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران ضمن اشاره به لزوم توانمندسازی خواهران طلبه دانش
آموخته همسو با سیاست مدرسه محوری بر نقش آفرینی بیش از پیش خواهران طلبه در عرصه ملی و بین الملل تاکید کرد و افزود: در نظر داریم با برنامه ریزی درست و دقیق دوره های آموزشی زبان های خارجی را بر اساس اولویت و نیاز مدارس علمیه خواهران برگزار نماییم.

وی افزود: با توجه به پراکندگی مدارس علمیه خواهران در سراسر کشور، در نظر داریم آموزش زبان را به گونه ای برگزار نماییم که همه مدارس را تحت پوشش قرار دهد. بر همین اساسدوره های آموزشی را به صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهیم کرد.

در این دیدار همچنین حجت الاسلام سید جعفر طباطبائی مدیر آموزش های کوتاه مدت جامعه المصطفی ضمن ابراز خرسندی از حضور در مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران ار آمادگی جامعه المصطفی برای انعقاد توافق نامه در برگزاری دوره های آموزشی ویژه خواهران طلبه دانش آموخته خبر داد و گفت: روش ها و شیوه های آموزش مجازی ما از حالت سنتی خارج و به روز رسانی شده است.

وی افزود: در آموزش زبان های خارجی سه سطح برای فراگیران تعریف شده است که به صورت آنلاین و آفلاین برگزار می شود و در کلاس های آموزشی خواهران از اساتید خواهر برای آموزش استفاده خواهیم کرد.