نذر فرهنگی راه اندازی شود

شناسه خبر : 66041

1397/07/29

تعداد بازدید : 241

نذر فرهنگی راه اندازی شود

توسط معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران در نشست فصل پاییز مدیران و معاونان فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان همدان مطرح شد:

نذر فرهنگی راه اندازی شود

معصومه ظهیری معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران ضمن حضور در نشست فصل پاییز مدیران و معاونان فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان همدان با اشاره  به وضعیت کنونی کشور گفت: کشور ما از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون این مشکلات و موانع زیادی را پشت سر گذاشته است اما مردم به روال عادی زندگی خود ادامه داده اند و لحظه ای سست نشده اند و در حال حاضر باتوجه توطئه دشمنان در وضع تحریم وظیفه ما مبلغان است که روحیه امید را در دل مردم زنده نگه داریم.

وی با اشاره به تدوین 60 واحد آموزشی همسو با فعالیت فرهنگی افزود: برنامه ای جامع را در معاونت فرهنگی دنبال میکنیم و در تلاش هستیم با تحقق آن اثربخشی خواهران طلبه در اجتماع را افزایش دهیم.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران با اشاره به سیاست مدرسه محوری ادامه داد: در بین خانم ها افراد زیاد هستند که در جامعه اثرگذاری زیادی دارند و باید از ظرفیت ایشان در راستای پیشبرد اهداف مدارس علمیه استفاده کرد.

معصومه ظهیری با اشاره به ظرفیت نهفته در مدارس علمیه خوهران افزود: میتوان با ایجاد و راه اندازی نذر فرهنگی کارهای بزرگی را راه اندازی و به ثمر رساند.

وی در پایان ضمن پرداختن به موضوع تهذیب خاطرنشان شد: باید تهذیب عملی را در کارها در نظر داشته باشیم و در فعالیت خود سیره معصومین علیهم السلام به ویژه حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام را سر مشق و سرلوحه کار خود قرار دهیم.