تاسیس مراکز مشاوره توسط دانش‌آموختگان

شناسه خبر : 66259

1397/08/03

تعداد بازدید : 3247

تاسیس مراکز مشاوره توسط دانش‌آموختگان

به منظور ایفای نقش بیشتر حوزویان در پیشگیری از آسیب‌ها  و استفاده از ظرفیت حوزویان در عرصه­‌های مرتبط  وماموریت‌های سازمان بهزیستی، بر اساس هماهنگی با اداره کل دفتر مشاوره و روانشناسی سازمان بهزیستی، طلابی که حداقل دارای مدرک سطح دو حوزه و دارای مدرک دانشگاهی در زمینه‌ روانشناسی یا مشاوره هستند، در صورت تمایل به اداره کل دفتر مشاوره و روانشناسی سازمان بهزیستی معرفی می‌شوند تا زمینه برای اخذ مجوز تأسیس مرکز سلامت روان یا مرکز مشاوره عمومی و ... برای ایشان تسهیل گردد؛

لذا طلاب و دانش آموختگان واجد شرایط که تمایل دارند نسبت به اخذ مجوز مراکز مشاوره اقدام کنند لازم است از لینک زیر فرم ثبت نام را تکمیل نمایند. 

نکات:

1- رمز عبور (مشخه علامت) جهت تکمیل فرم پیش‌ثبت‌نام به افراد واجد شرایطی که فرم ثبت اطلاعات فردی دانش‌آموختگان را پیش از این تکمیل نموده‌اند، ارسال شده است.

2- اگر دانش‌آموخته‌ای تا کنون اقدام به تکمیل این فرم و ثبت‌نام در بانک اطلاعاتی دانش‌آموختگان، ننموده است، حداکثر تا 12 آبان ماه با مراجعه به  فرم ثبت‌ اطلاعات فردی دانش‌آموختگان، اقدام به تکمیل این فرم نماید تا پیامک رمز عبور برای ایشان ارسال شود.

3- مهلت ثبت نام تا پایان روز چهارشنبه 14 آبان خواهد بود.

 

برای پیش‌ثبت‌نام اخذ معرفی جهت اخذ مجوز روی تصویر زیر کلیک نمایید:

شرایط تأسیس مرکز مشاوره در سه سطح