برگزاری دوره های آموزشی مشترک با دانشکده دین و رسانه صدا و سیما ویژه خواهران طلبه دانش آموخته

شناسه خبر : 66412

1397/08/07

تعداد بازدید : 341

برگزاری دوره های آموزشی مشترک با دانشکده دین و رسانه صدا و سیما ویژه خواهران طلبه دانش آموخته

در نشست رئیس اداره ارتقای دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران و معاون آموزش دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما مطرح شد:

برگزاری دوره های آموزشی مشترک برای خواهران طلبه دانش آموخته

 

در این نشست که با حضور حجت الاسلام و المسلمین شیخانی رئیس اداره ارتقای دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران و دکتر حیدری معاون آموزش دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما برگزار شد، دو طرف ضمن بررسی زمینه های موجود همکاری بر لزوم ورود خواهران طلبه در عرصه های مختلف هنری و رسانه ای تاکید کردند.

دکتر حیدری معاون آموزش دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما با اشاره به اینکه این مرکز تا کنون 25 دوره آموزشی را در قالب کارگاه برگزار کرده است افزود: با توجه به اینکه اولويت ما آموزش طلاب حوزه های علمیه است دانشكده دین و رسانه این آمادگي را دارد که از میان طلاب در مقطع تحصیلی كارشناسي ارشد در رشته هاي فيلم نامه نويسي، گرافيك و... پذیرش نماید.

حجت الاسلام و المسلمین شیخانی رئیس اداره ارتقای دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران نیز با اشاره با ظرفیت های نهفته در مدارس علمیه خواهران گفت: علاوه بر ورود خواهران طلبه به عرصه فیلم نامه نویسی در نظر داریم زمینه حضور خواهران طلبه دانش آموخته را در داستان نویسی، ادبیات کودک و نوجوان، گویندگی و... مهیا نماییم.

در پایان دوطرف ضمن استقبال از برگزاری دوره های آموزشی ویژه خواهران طلبه دانش آموخته بر لزوم تدوین سرفصل های آموزشی و برنامه ریزی برای برگزاری دوره در آینده ای نزدیک تاکید کردند.