دوره های تربیت مبلغ و مروج نماز برگزار می شود

شناسه خبر : 66780

1397/08/14

تعداد بازدید : 186

دوره های تربیت مبلغ و مروج نماز برگزار می شود

دوره های تربیت مبلغ و مروج نماز برگزار می شود

 

نشست هماهنگی برگزاری دوره های تربیت مبلغ و مروج نماز با حضور معصومه ظهیری معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران و حجت الاسلام علی اصغر آیتی مدیر مرکز تخصصی نماز برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام علی اصغر آیتی مدیر مرکز تخصصی نماز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جلسه به تشریح وظایف و فعالیت مرکز تخصصی نماز پرداخت و گفت: مرکز تخصصی نماز به عنوان مجری برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی با موضوع نماز هدف اصلی خود را تربیت مبلغ و مروج نماز در سطح جامعه قرار داده است.

وی با بیان اینکه دوره های آموزشی این مرکز در سه سطح مبتدی، مجازی و تکمیلی همراه با اعطای گواهینامه معتبر طراحی و پیش بینی شده است افزود: امیدواریم به مشارکت معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران بتوانیم گام موثری را در تربیت مبلغ و مروج نماز میان خواهران برداریم.

در ادامه نشست معصومه ظهیری معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران با بیان اینکه تربیت مبلغ در حوزه تخصصی میتواند تاثیر به سزایی در فضای فرهنگی جامعه داشته باشد بر لزوم تربیت مبلغ و مروج نماز از میان خواهران طلبه در سطح کشور تاکید کرد و افزود: در ادامه توافق صورت گرفته برگزاری دوره های آموزشی با موضوع معارف نماز با قوت ادامه پیدا خواهد کرد.