دوره غیر حضوری سرّصدف برگزار می گردد.

شناسه خبر : 79970

1398/05/10

تعداد بازدید : 8303

دوره غیر حضوری سرّصدف برگزار می گردد.
دوره غیر حضوری سرّصدف (دریچه ای به یافته های نوین ناظر به پوشش زنان) برگزار می گردد.

اطلاعیه : با توجه به درخواست های مکرر شرکت کنندگان دوره سر صدف، کلیه آزمونهای دروس تا تاریخ 98/07/20 تمدید شد

 مسئول امور زن و خانواده، معاونت فرهنگی- تبلیغی اعلام کرد :

مسئله پوشش زنان از جمله مواردی است که در حوزه علوم انسانی مورد مداقه قرار گرفته است، این امر بر حسب بر ساخت های اجتماعی زنان در جامعه ایرانی، از طرف طلاب علوم دینی نیاز به بررسی و توجه دارد، لذا معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در نظر دارد با مشارکت مرکز تحقیقات زن و خانواده دوره ای را با عنوان سرّ صدف و با هدف واکاوی یافته های نوین ناظر به پوشش زنان برگزار نماید.

دکتر میر علی ملک ضمن سپاس از همکاری های بعمل آمده از طرف  همکاران مرکز تحقیقات زن و خانواده تصریح کرد: این دوره با هدف تقویت و ارتقاء دانش و بینش مورد نیاز طلاب خواهر و جهت آشنایی بیشتر با مطالعات و پژوهش های روز در حوزه پوشش زنان برگزار می گردد و گواهینامه های مربوطه نیز از طرف مرکز تحقیقات زن و خانواده به شرکت کنندگانی که امتیاز لازم را کسب نمایند اهداء خواهد شد.

ایشان در ادامه افزود : علاقمندان می توانند جهت ثبت نام، اطلاع از شرایط دوره و دریافت اطلاعات تکمیلی، به سایت معاونت فرهنگی - تبلیغی به آدرس : WWW.farhangi.whc.IR  مراجعه نمایند.

وی در پایان گفت : امید است که با برگزاری دوره های مربوطه در حوزه عفاف و پوشش زنان بتوانیم گامی موثر در  راستای  آگاه سازی بیشتر بانوان جامعه در این زمینه برداریم.

 جهت ثبت نام بر روی بنر ذیل کلیک فرمایید.