مراسم گردهمایی مسئولان مراکز نیکوکاری حوزه‌های علمیه خواهران در مشهد مقدس برگزار شد.

شناسه خبر : 80913

1398/06/09

تعداد بازدید : 272

مراسم گردهمایی مسئولان مراکز نیکوکاری حوزه‌های علمیه خواهران در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر، مراسم گردهمایی مسئولان مراکز نیکوکاری حوزه‌های علمیه خواهران در مشهد مقدس برگزار شد.

خانم ظهیری در این مراسم بیان کرد: ایجاد این نوع مراکز اقدامی تأثیرگذار در مسیر حمایت از ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران با بیان اینکه حوزه‌های علمیه خواهران و طلاب باید به نمایه‌سازی‌، کارآمدی و ایجاد تشکل‌های مؤثر و اثر بخش توجه داشته باشند افزود: مراکز نیکوکاری تشکل‌هایی مؤثر و اثربخش بوده و راه‌اندازی آن‌ در مسیر حمایت از ارزش‌های انقلاب اسلامی و تحقق گام دوم انقلاب است.

حجت‌الاسلام والمسلمین نامخواه در این مراسم با بیان اینکه در آیات قرآن کریم و روایات ائمه اطهار(ع) نگاه ویژه‌ای به مسئله فقر شده است تصریح کرد: متأسفانه اشاراتی که در روایات به مسئله فقر و نابرابری شده به خوبی در جامعه تشریح و تبیین نشده است.

مدیرکل امور فرهنگی تربیتی حوزه‌های علمیه خواهران ابراز کرد: تلاش برای از بین بردن نابرابری، مبارزه با فقر و مبارزه برای رسیدن به عدالت از وظایف ذاتی یک انسان موحد است و آیات قرآن کریم کسانی که نسبت به نابرابری و عدالت بی توجهند را از مکذبین می‌داند.

آقای عصارنیا در مراسم گردهمایی مسئولان مراکز نیکوکاری حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور که در مشهد برگزار شد بیان کرد: خادمیاران رضوی باید علاوه بر اینکه فعالیت‌های خدماتی و تبلیغی انجام می‌دهند توانایی گزارش‌دهی از فعالیت‌های خود را نیز داشته باشند.

مدیر مرکز امور خادمیاران رضوی با بیان اینکه خادمیاران رضوی مبلغان کار خیر هستند افزود: مدارس علمیه‌ای که به‌عنوان مراکز نیکوکاری فعالیت‌ می‌کنند مروجان و مبلغان کار خیر و خدمت به محرومین در هر منطقه هستند.