تمدید مهلت آزمون مرحله مقدماتی دومین دوره تربیت مربی مهد کودک های داخلی حوزه های علمیه خواهران

شناسه خبر : 81685

1398/07/17

تعداد بازدید : 6482

تمدید مهلت آزمون مرحله مقدماتی دومین دوره تربیت مربی مهد کودک های داخلی حوزه های علمیه خواهران
رییس اداره زن و خانواده از تمدید مهلت زمان آزمون مقدماتی دومین دوره تربیت مربی مهد کودک ها خبر داد و گفت:

نیاز به آموزش نونهالان در زمانی که شاکله شخصیتی آنان در حال شکل گیری است، چنان اهمیت دارد که در دین مبین اسلام نیز ازاین دوران به عنوان یکی از  حساس ترین مراحل و دوران های زندگی انسان یاد شده است، لذا با توجه به آغاز سال تحصیلی و جذب مربیان جدید در مهد کودک ها و همچنین با نظر به اهمیت و ضرورت ارتقاء مهارت های مربیان مهد کودک های داخلی حوزه های علمیه خواهران به عنوان پرورش دهندگان این نوگلان زندگی، "دومین دوره تربیت مربی مهد کودک های داخلی"درپاییز سال جاری به صورت مجازی برگزارمی شود .

در این دوره به غیر از مربیان جدید،  افرادی که در دوره گذشته موفق به گذراندن آزمون نشده اند نیز می تواند مجدداً ثبت نام نموده و در آزمون ها شرکت نمایند.

خانم دکتر میرعلی ملک گفت:بنا به در خواست برخی از شرکت کنندگان در دومین دوره تربیت مربی مهد کوردک های داخلی، مبنی بر تمدید مهلت آزمون مرحله مقدماتی دومین دوره تربیت مربی مهد کودک های داخلی، به علت تشرف برخی از متقاضیان به زیارت حضرت اباعبدالله (ع)،  بدینوسیله زمان آزمون مرحله مقدماتی که از مورخ 22/7/98 آغاز می­گردد تا تاریخ 3/8/98  تمدیدخواهد شد ؛ لازم به ذکر است که مابقی مراحل و آزمون های آن تغییر نکرده و در زمان های مقرر برقرار خواهد بود.

 اخوان کارشناس اداره زن و خانواده نیز در ادامه روند ثبت نام مربیان را اینگونه تبیین نمود و گفت: مربیان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی می توانند به سایت معاونت فرهنگی به آدرسfarhangi.whc.ir   مراجعه نمایند.

وی در ادامه افزود:  لازم به ذکر است که کلیه شرکت کنندگان با ارائه رمز ورودی که در نامه مربوطه به مدارس اعلام گردیده است به لینک منابع دست یابند.

ایشان در ادامه گفت: امید است که همه شرکت کنندگان بتوانند از دوره فوق بهره مند گردیده خدمات ارزنده تری را به جامعه طلاب ارائه نمایند.

جهت دریافت منابع مطالعاتی آزمون بر روی تصویر ذیر کلیک فرمایید.