همکاری مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها

شناسه خبر : 84234

1398/09/06

تعداد بازدید : 323

همکاری مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها
به منظور زمینه سازی برای تبلیغ در دانشگاهها جلسه مشترکی میان نمایندگان اداره کل دانش آموختگان مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و نمایندگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد.

مدير كل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران در اين جلسه گفت: اداره كل امور دانش آموختگان به طور جدی پيگير حضور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران در دانشگاه‌ها جهت تبلیغ معارف قرآن و اهل بیت علیهم السلام است ولي در اين امور تصدي گري نمي كند بلكه تسهيل گر است.
مرتضی برگستان افزود: خواهران در دانشگاه ها نيازمند مبلغ دلسوز و قابل اطمينان هستند و ما برای ارتقاء سطح علمی و مهارتی دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران امکانات خوبی جهت آموزش هاي مجازي در اختيار داريم و می توانیم در مورد سرفصل و اساتيد مربوطه از تجربیات نهاد استفاده کنیم و فضاي مجازي را برای برگزاری دوره ها فراهم کنیم.


وی گفت: نخبگاني در حوزه تبليغ داريم و مي توانيم با دعوت از آن ها و معرفي به نهاد، نياز نهاد به استاد مصاحبه گر را در سطح استانها تامين كنيم.
مدير كل امور مبلغان نهاد نمايندگي مقام معظم رهبری در دانشگاهها در این جلسه گفت: در فضاي جذب مبلغ برای دانشگاهها به دلیل دقت نظر در اين خصوص و کمبود نیرو، فرآيند جذب مبلّغ به طول مي انجامد ولی در هر صورت تاكنون روند جذب طلاب خواهر را در 3 استان شروع كرديم و براي 5 استان ديگر برنامه ريزي کرده ایم.
حجت الاسلام والمسلمین واعظي افزود: به نظر ما مبلغ موفق بايد از پختگی و تسلط علمی برخوردار باشد و ما در این زمینه دقت فراوانی داریم.
وی در پایان اظهار خرسندي كرد كه نيازمان را و اطمينان به موفقيت در کارمان را در اداره كل دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران يافتيم.