آزمون دوره مجازی مهارت های قبل از ازدواجPME تمدید شد

شناسه خبر : 85554

1398/11/28

تعداد بازدید : 8030

 آزمون دوره مجازی مهارت های قبل از ازدواجPME تمدید شد
رئیس اداره امور زنان و خانواده از تمدید آزمون های دوره آموزش های قبل از ازدواج خبر داد

خانم میرعلی ملک گفت: تعدادی از ثبت نام کنندگان در آزمون­های این دوره شرکت نموده اند و عده ای هنوز موفق به گذراندن آزمون ها نشده­اند، لذا با توجه به درخواست های مکرر شرکت کنندگان محترم، امکان دریافت فایل ها وشرکت در آزمون ها تا 15 اسفند ماه تمدید می­گردد.

دکتر میر علی ملک در ادامه گفت : با توجه به هدف برگزاری این نوع دوره ها مستدعی است همکاران محترم استانی و مدارس جهت اطلاع رسانی و ترغیب ثبت نام کنندگان جهت شرکت در آزمون ها اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

وی افزود: بنا بر وعده های اعلام شده به کلیه کسانی که در آزمون های دروس و آزمون جامع حدنصاب امتیاز را کسب نمایند گواهینامه پایان دوره اهداء خواهد شد.

میر علی ملک در پایان افزود: امید است که با توجه به آگاهی بخشی بیشتر در فرایند ازدواج مناسب، گام های موثری را در راستای ازدواج های موفق طلاب برداریم.

مسئول اداره زن و خانواده معاونت فرهنگی تبلیغی در این مورد گفت:ازدواج میثاق غلیظی است که لتسکنوا الیها را برای آدمی به دنبال دارد و از این روی دین مبین اسلام  همواره برآن تاکید ویژه ای نموده است؛ اما فرایند رسیدن به این آرامش در جوار ازدواجی شکل خواهد گرفت که با انتخاب صحیح و بهنگام صورت پذیرد.

دکتر میر علی ملک در این مورد تشریح کرد: در جهت گسترش زندگی های سعادتمندانه و بدور از مسائل و مشکلات دوره­ی مجازی زندگی به توان خدا(2) با عنوان: «مهارت های قبل از ازدواج (PME)» برای متقاضیان حوزه های علمیه خواهران در مهر و آبان ماه سال جاری اعلام گردید و از استقبال خوبی برخوردار شده ، بیش از 3000  نفر در این دوره ثبت نام کردند.

وی افزود: برنامه ­ی مذکور از تاریخ 25 آذرماه تا 25 بهمن ماه (سالروز ایام ولادت حضرت زهرا(س)) بر روی سایت معاونت فرهنگی تبلیغی به آدرسfarhangi.whc.irقابل دریافت خواهد بود و متقاضیان می توانند طبق جدول زمانبندی مطالب را دریافت و در آزمون ها شرکت نمایند.

سرکار خانم اخوان کارشناس اداره زن و خانواده نیز در این مورد افزود:شرکت کنندگان محترم پس از گذراندن هر درس می توانند در آزمون آن درس شرکت نموده و پس از اتمام آن ها به آزمون جامع وارد شوند.

وی در ادامه گفت: شرکت کنندگان با کسب حداقل 60 امتیاز از 100 امتیاز می توانند گواهینامه­ی مربوطه را دریافت کنند.

وی در پایان افزود : امید است که با ارتقاء سطح آگاهی  طلاب نسبت به انتخاب مناسب تر در امر ازدواج، همواره شاهد زندگی های موفق تری باشیم.

جهت شرکت در آزمون ها کلیک فرمایید