آزمون دوره مجازی مهارت های قبل از ازدواجPME تمدید شد

شناسه خبر : 85554

1398/11/28

تعداد بازدید : 7130

 آزمون دوره مجازی مهارت های قبل از ازدواجPME تمدید شد
رئیس اداره امور زنان و خانواده از تمدید آزمون های دوره آموزش های قبل از ازدواج خبر داد

خانم میرعلی ملک گفت: تعدادی از ثبت نام کنندگان در آزمون­های این دوره شرکت نموده اند و عده ای هنوز موفق به گذراندن آزمون ها نشده­اند، لذا با توجه به درخواست های مکرر شرکت کنندگان محترم، امکان دریافت فایل ها وشرکت در آزمون ها تا 15 اسفند ماه تمدید می­گردد.

دکتر میر علی ملک در ادامه گفت : با توجه به هدف برگزاری این نوع دوره ها مستدعی است همکاران محترم استانی و مدارس جهت اطلاع رسانی و ترغیب ثبت نام کنندگان جهت شرکت در آزمون ها اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

وی افزود: بنا بر وعده های اعلام شده به کلیه کسانی که در آزمون های دروس و آزمون جامع حدنصاب امتیاز را کسب نمایند گواهینامه پایان دوره اهداء خواهد شد.

میر علی ملک در پایان افزود: امید است که با توجه به آگاهی بخشی بیشتر در فرایند ازدواج مناسب، گام های موثری را در راستای ازدواج های موفق طلاب برداریم.

مسئول اداره زن و خانواده معاونت فرهنگی تبلیغی در این مورد گفت:ازدواج میثاق غلیظی است که لتسکنوا الیها را برای آدمی به دنبال دارد و از این روی دین مبین اسلام  همواره برآن تاکید ویژه ای نموده است؛ اما فرایند رسیدن به این آرامش در جوار ازدواجی شکل خواهد گرفت که با انتخاب صحیح و بهنگام صورت پذیرد.

دکتر میر علی ملک در این مورد تشریح کرد: در جهت گسترش زندگی های سعادتمندانه و بدور از مسائل و مشکلات دوره­ی مجازی زندگی به توان خدا(2) با عنوان: «مهارت های قبل از ازدواج (PME)» برای متقاضیان حوزه های علمیه خواهران در مهر و آبان ماه سال جاری اعلام گردید و از استقبال خوبی برخوردار شده ، بیش از 3000  نفر در این دوره ثبت نام کردند.

وی افزود: برنامه ­ی مذکور از تاریخ 25 آذرماه تا 25 بهمن ماه (سالروز ایام ولادت حضرت زهرا(س)) بر روی سایت معاونت فرهنگی تبلیغی به آدرسfarhangi.whc.irقابل دریافت خواهد بود و متقاضیان می توانند طبق جدول زمانبندی مطالب را دریافت و در آزمون ها شرکت نمایند.

سرکار خانم اخوان کارشناس اداره زن و خانواده نیز در این مورد افزود:شرکت کنندگان محترم پس از گذراندن هر درس می توانند در آزمون آن درس شرکت نموده و پس از اتمام آن ها به آزمون جامع وارد شوند.

وی در ادامه گفت: شرکت کنندگان با کسب حداقل 60 امتیاز از 100 امتیاز می توانند گواهینامه­ی مربوطه را دریافت کنند.

وی در پایان افزود : امید است که با ارتقاء سطح آگاهی  طلاب نسبت به انتخاب مناسب تر در امر ازدواج، همواره شاهد زندگی های موفق تری باشیم.

جهت شرکت در آزمون ها کلیک فرمایید

پربازدیدترین اخبار

گزیده احکام کاربردی برای مبلغان
یکشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۹

گزیده احکام کاربردی برای مبلغان