برگزاری دوره­ های مهارت افزایی حضوری ترنم اندیشه

شناسه خبر : 87972

1398/11/02

تعداد بازدید : 184

برگزاری دوره­ های مهارت افزایی حضوری ترنم اندیشه
رئیس اداره مطالعات سیاسی معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران ازبرگزاری دوره­ های مهارت افزایی حضوری ترنم اندیشه (اندیشه ­ورزی پیرامون مباحث انقلاب اسلامی) خبر داد

خانم دکتر جاویدی گفت:دوره‌های آموزشی مهارتی ترنم اندیشه با رویکرد روشی و نظری، به صورت 156 ساعت (78 جلسه) و هفت دوره حضوری در استان قم و به صورت مجازی و غیر حضوری در سایر استان ها برگزار خواهد شد که با جمع ساعت های کارگاه، ساعات دوره به بیش از 200 ساعت خواهد رسید.

دوره های حضوری در استان قم به صورت پنجشنبه ها ساعت 8 تا12 (2 جلسه، 4 ساعت) برگزار می­گردد. برای هر 4 ساعت آموزشی 2 ساعت کارگاه و نیز 2 ساعت مباحثه در نظر گرفته شده است که موظفی شرکت­ کنندگان است.

به جهت بهره ­وری و کاربردی بودن دوره، متربیان هر دوره موظف به مباحثه و شرکت در کارگاه پژوهشگری و کنشگری اجتماعی سیاسی هستند و  برای آنها روش ­های تحقیق و مسائل پیرامون محور دوره تشریح خواهد شد تا در آن محور به فعالیت بپردازند و ارزیابی دوره را با موفقیت سپری کنند.

خانم جاویدی افزود: اطلاع‌رسانی و نحوه ثبت نام دوره از طریق «سایت معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران» و «پایگاه مطالعات انقلاب اسلامی حوزه­ های علمیه خواهران» صورت خواهد گرفت.

جهت اتصال مستقیم به صفحه دوره ترنم اندیشه کلیک فرمایید