صبح امید

شناسه خبر : 88607

1398/11/19

تعداد بازدید : 169

صبح امید

صبح امید 

به قلم مژگان قلاوند بانوی طلبه مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها - شهرستان اندیمشک / استان خوزستان

روزگار، رخت خزان به تن کرده بود. سیاهی شب همه جا را تسخیر و زمستان، کوله بارسرد خود را برزمین انداخته بود. روزها وماه ها از پی هم می‌گذشتند. فصل سرد و سوزان کم‌کم هوس رفتن به سر داشت. ناگهان روزنه‌ ی امیدی از دیده‌های مروارید گونه خمینی‌ها به پاخواست. همه منتظر بهار بودند. بهاری که دلها را از خواب چند هزارساله‌ی استبداد بیدارکند. از میانه‌ی مرداب ستم شاهی، لاله‌هایی شکوفه زدندکه روح خمینی در وجودشان نقش جان گرفته بود. مردمانی آسمانی که از کوچه‌ و خیابان با مشت‌هایی گره خورده،شعار مرگ بر شاه را بر آسمان ایران طنین انداز می کردند.مردمانی که تمام خواسته‌شان درشعار استقلال،آزادی و جمهوری اسلامی خلاصه می‌شد.آنها هدفشان فقط نابودی شاه نبود. افق‌دیدشان ریشه‌کن شدن همه‌ی طاغوتیان و سرکشان عالم بود.شیاطین انسان نمایی که با ظلم و ستم، سعی در نابودی دین، شرف، انسانیت، عزت و آزادی داشتند و به تاراج کشاندن  فرهنگ غنی و کاشتن بذر شوم غرب زدگی و برهنگی از هیچ تلاشی فروگذار نمی کردند.گرچه سالهاست از آن وقایع شور انگیز می گذرد؛ اما هنوز  دشمنان و شیاطین این مرز و بوم زنده اند. آنها هر روز با ابزاری جدید آرمان‌ها را هدف می گیرند ومی‌خواهند آرمان های آن بچه انقلابی های سال های58ازدلشان بریزد.یک روز جنگ سخت به پا می کنند و روزدیگر با  شبیخون فرهنگی به طمع تصاحب میهن مان دندان تیز می‌کنند.یک روز جنگ رسانه ای به راه می اندازند و روزدیگر مقدسات ما را نشانه می گیرند ودرآن هنگام که نطفه ی کیدشان را مقام معظم رهبری می خشکاند و نقشه های پلیدشان را نقش بر آب می کند و از نتایج اهدافشان نومید می کند،وحشیانی چون داعش را در منطقه پروش می دهند در بین خواص نفوذی تربیت می کنند به خیال خام  برچیده شدن این مرز وبوم ،سردار سلیمانی ها را ناجوانمردانه ترین شکل به شهادت  رسانند و از آشکار شدن خصم خود هیچ دریغی نمی کنند ،‌ سرداری که شجاتش و برق نگاهش خواب را از دل و دیده ی دشمن ربود و خون خود را با شهادت امضا کردوپس ازآن حادثه دلخراش ،با سقوط هواپیمای اکراینی ،مکارانه و هراسان با قصد فتنه انگیزی به دلجویی وهمدردی با جوانان برخواستند تا با ایجاد هرج و مرج داخلی به استحاله ی کشورو فراموشی روز یوم الله دامن بزنند. آخر دشمن قسم خورده‌ای که از غيظ دندان خود را در هم می شکند، چطور می تواندازدشمنی دست بکشد و با اسلام ناب محمدی مصالحه کند؟!

_هرگز! هرگز!که این گونه نیست ...«الَّذینَ کَفَرُوا وَ صَدُّوا عَنْ سَبیلِ اللَّهِ أَضَلَّأَعْمالَهُمْ» ( سوره محمد،1)
خداوند برنامه‌هاواهداف دشمنان کافر را وکسانی که در مسیر خدا سنگ‌اندازی می‌کنند، بی‌اثر می‌سازد و آنها را با شکست مواجه می کند.

آری، به لطف خداوندمتعال و به برکت خون شهیدان اسلام،مردم این کشورامسال نیز باحضوردرراهپیمایی پرشکوه 22بهمن،آن حماسه ی بزرگ را به دشمنان قسم خورده ی خود یادآورمی شوند.ایشان این حقیقت را به جهانیان ثابت می کنندکه ماجوانهای نسل سوم وچهارم، وجودمان از همان جنس بچه مذهبی های نسل اول است و دست از انتقام سخت بر نمی کشیم .

فراخوان متن و شعر با موضوع مرگ بر آمریکا
 
- همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و پاسخ به جنایات آمریکایی...
- همراه با اهدای لوح تقدیر به برگزیدگان و انتشار آثار ارسال شده در سایت معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه‏های علمیه خواهران
- آثار خود را برای ما ارسال کنید به media@whc.ir
- مهلت ارسال: تا پایان بهمن ماه سال جاری