ثبت نام دوره های اداره امور زنان و خانواده تا اخر فروردین ماه 1399 تمدید شد ...

شناسه خبر : 88949

1398/11/26

تعداد بازدید : 11303

ثبت نام دوره های اداره امور زنان و خانواده تا اخر فروردین ماه 1399 تمدید شد ...
مسئول اداره امور زنان و خانواده معاونت فرهنگی تبلیغی از تمدید ثبت نام دوره های اداره امور زنان و خانواده خبر داد و گفت :

ضمن تبریک اعیاد شعبانیه خصوصاً میلاد باسعادت حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و آرزوی فرج این منجی فریادرس عالمیان، به استحضار می رسانم با توجه به درخواست همکاران استانی ، ثبت نام دوره های اداره امور زنان و خانواده  تا آخر فروردین ماه 1399 تمدید شد.

وی افزود : لازم به ذکر است که کلاس های حضوری پس از برطرف شدن موانع و کنترل کامل شیوع ویروس کرونا در استان هایی که بیشترین ثبت نام ها را داشته اند برگزار خواهد شد.

وی در این مورد افزود: برای دوره ­­ی مجازی"آشنایی با فرایند های قانون گذاری با تاکید بر قوانین حوزه­ ی زن و خانواده " طبق دستور العمل از اسفندماه سال جاری بارگزاری ها انجام و ثبت نام همزمان با اجرای برنامه ادامه خواهد داشت و برای دوره های حضوری تربیت مربی و مشاور خانواده، تربیت مربی و مدرس تربیت جنسی و واکاوی بحران جمعیت نیز، پس از ثبت نام اولیه، در طول سال 1399 دوره ها در استان های متقاضی برگزار خواهد شد.

میرعلی ملک گفت: حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) خیر کثیری برای عالم امکان هستند که هر چه می گذرد اثبات خیر و نورانیت ایشان فراتر و فزون تر می­گردد، چنان که امروزه نه تنها شیعیان جهان که بسیاری از افراد غیر مسلمان نیز با اطلاع از ابعاد شخصیتی این بانوی گرامی محو سیره  وی گردیده ­اند، زیرا که این بانوی بزرگ عالم  در همه­  ابعاد شخصیتی اعم از ابعاد معرفتی ، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی  نمونه­ کمال یافته­ انسانی  و نمونه­ بارز روح افلاکی در تن خاکی بود.لذا اینچنین است که  خداوند در مورد ایشان واژه کوثر و خیرکثیر را بکار می برد و می فرماید:« إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ»(سوره ی کوثر، آیه 1).
 دکتر میر علی ملک در ادامه گفت : با توجه به برکت ایام فرخنده ولادت حضرت زهرا (سلام اعلیها) و نیاز به ارتقاء سطح علمی و مهارتی مشمولین حوزه های علمیه خواهران، برنامه هایی در دو سطح ستاد و صف در این ایام فرخنده پیشنهاد می­گردد که امید است از طرف معاونان محترم استانی و مدارس مانند گذشته اهتمام جدی و ویژه ای نسبت به اجرای این برنامه ها وجود داشته باشد.

سرکار خانم اخوان نیز در این مورد افزود: برنامه های ستادی در هفته زن در حوزه های مختلف اعم از نشست­ها، دوره ­های مجازی و حضوری و... برگزار می­گردد،که پیوست های هر کدام در جدول مربوطه در پایگاه معاونت فرهنگی تبلیغی به آدرس:farhangi.whc.ir  قابل دریافت می باشد.

وی در ادامه گفت: ثبت نام بسیاری از دوره ها از تاریخ 1398/11/25 تا  1398/12/15امکان پذیر است و زمان برگزاری دوره ها نیز بر حسب حضوری یا مجازی بودن متفاوت می باشد.

کارشناس اداره زن و خانواده افزود: امید است که  به برکت این ایام با سعادت و فرخنده بتوانیم برنامه های پرباری را برای کلیه خواهران حوزوی ارائه و اجرا  نماییم.

جهت ثبت نام دوره های حضوری و غیر حضوری اداره امور زنان و خانواده بر روی بنرهای زیر کلیک فرمایید

دستورالعمل دوره آشنایی با فرایند های قانونگذاری

دریافت فایل دوره آشنایی با فرایند های قانون گذاری

 

دستورالعمل دوره واکاوی جمعیت

دستورالعمل دوره تربیت جنسی

دستورالعمل دوره تربیت مربی و مشاوره خانواده

 

 جهت دریافت جدول برنامه ها به همراه پیوست های مربوطه بر روی تصویر زیر کلیک فرمایید