ویژه برنامه های ایام ولادت حضرت زهرا( سلام الله علیها ) و هفته ی زن اعلام شد...

شناسه خبر : 88949

1398/11/26

تعداد بازدید : 1187

ویژه برنامه های ایام ولادت حضرت زهرا( سلام الله علیها )  و هفته ی زن اعلام شد...
مسئول اداره زن و خانواده معاونت فرهنگی تبلیغی ازاعلام ویژه برنامه های این اداره در ایام ولادت باسعادت حضرت زهرا ( سلام الله علیها) و هفته ی زن خبر داد...

میرعلی ملک گفت: حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) خیر کثیری برای عالم امکان هستند که هر چه می گذرد اثبات خیر و نورانیت ایشان فراتر و فزون تر می­گردد، چنان که امروزه نه تنها شیعیان جهان که بسیاری از افراد غیر مسلمان نیز با اطلاع از ابعاد شخصیتی این بانوی گرامی محو سیره  وی گردیده ­اند، زیرا که این بانوی بزرگ عالم  در همه­  ابعاد شخصیتی اعم از ابعاد معرفتی ، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی  نمونه­ کمال یافته­ انسانی  و نمونه­ بارز روح افلاکی در تن خاکی بود.لذا اینچنین است که  خداوند در مورد ایشان واژه کوثر و خیرکثیر را بکار می برد و می فرماید:« إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ»(سوره ی کوثر، آیه 1).
 دکتر میر علی ملک در ادامه گفت : با توجه به برکت ایام فرخنده ولادت حضرت زهرا (سلام اعلیها) و نیاز به ارتقاء سطح علمی و مهارتی مشمولین حوزه های علمیه خواهران، برنامه هایی در دو سطح ستاد و صف در این ایام فرخنده پیشنهاد می­گردد که امید است از طرف معاونان محترم استانی و مدارس مانند گذشته اهتمام جدی و ویژه ای نسبت به اجرای این برنامه ها وجود داشته باشد.

سرکار خانم اخوان نیز در این مورد افزود: برنامه های ستادی در هفته زن در حوزه های مختلف اعم از نشست­ها، دوره ­های مجازی و حضوری و... برگزار می­گردد،که پیوست های هر کدام در جدول مربوطه در پایگاه معاونت فرهنگی تبلیغی به آدرس:farhangi.whc.ir  قابل دریافت می باشد.

وی در ادامه گفت: ثبت نام بسیاری از دوره ها از تاریخ 1398/11/25 تا  1398/12/15امکان پذیر است و زمان برگزاری دوره ها نیز بر حسب حضوری یا مجازی بودن متفاوت می باشد.

کارشناس اداره زن و خانواده افزود: امید است که  به برکت این ایام با سعادت و فرخنده بتوانیم برنامه های پرباری را برای کلیه خواهران حوزوی ارائه و اجرا  نماییم.

جهت ثبت نام دوره های حضوری و غیر حضوری اداره امور زنان و خانواده بر روی بنرهای زیر کلیک فرمایید

 

دستورالعمل دوره واکاوی جمعیت

دستورالعمل دوره تربیت جنسی

دستورالعمل دوره تربیت مربی و مشاوره خانواده

دستورالعمل دوره آشنایی با فرایند های قانونگذاری با تاکید بر حوزه زن و خانواده

 جهت دریافت جدول برنامه ها به همراه پیوست های مربوطه بر روی تصویر زیر کلیک فرمایید