دوره ولایت فقیه و حکومت اسلامی؛ دومین دوره از سلسله دوره های مجازی بصیرتی روشنا برگزار می شود

شناسه خبر : 89970

1398/12/26

تعداد بازدید : 1513

دوره ولایت فقیه و حکومت اسلامی؛ دومین دوره از سلسله دوره های مجازی بصیرتی روشنا برگزار می شود
اداره مطالعات سیاسی به عنوان عیدانه بصیرتی برای طلاب، دوره مجازی «ولایت فقیه و حکومت اسلامی» را از سلسله دوره های مجازی روشنا برگزار می نماید.

خانم دکتر جاویدی تشریح کرد: این دوره، شامل 12 جلسه آموزشی با یک آزمون جامع است. در واقع، برترين نعمتي كه انقلاب اسلامي برای ایران به ارمغان آورد، ولايت فقيه بود كه موجب پيوند و ارتباط عمیق و ناگسستنی ميان ملت و دولت شد و سرمايه ای تمام نشدني براي تضمين بقاي نظام اسلامی فراهم ساخت. امام خمینی(ره) چه هوشمندانه اين جمله را خطاب به ملت بيان فرمودند که: «پشتيبان ولايت فقيه باشيد تا به مملكت شما آسيبي نرسد».

خانم جاویدی گفت :هدف از برگزاری این دوره، تقویت حوزه علمیه انقلابی و آشنایی طلاب با مباحث ولایت فقیه و حکومت اسلامی و شبهات پیرامون آن است تا بتوانند در مسائل اجتماعی و سیاسی تأثیرگذار باشند.

ویژگی این دوره، مجازی برگزار شدن آن و در دسترس بودن کلاس ها و نیز ارائه گواهینامه به پذیرفته شدگان در دوره و تقدیر از برگزیدگان دوره به قید قرعه است.

ثبت نام و شروع دوره از روز یکشنبه 25 اسفندماه و  زمان آزمون دوره از 10 تا 25 اردیبهشت ماه سال 99 خواهد بود. تمام مراحل دوره، اعم از ثبت نام، فایل ها و آزمون از طریق پایگاه مطالعات انقلاب اسلامی حوزه ­های علمیه خواهران (http://negaresh57.whc.ir/) قابل دسترسی می­باشد. رمز فایل ها در بخشنامه ارسالی به مدارس ذکر شده است.

برای ورد به دوره و کسب اطلاعات بیشتر روی پوستر کلیک کنید.


 

اخبار مرتبط