دومین دوره مقدماتی آموزشی سِرّصدف

شناسه خبر : 93512

1399/04/15

تعداد بازدید : 1498

دومین دوره مقدماتی آموزشی سِرّصدف
مسئول اداره امور زنان و خانواده معاونت فرهنگی- تبلیغی از شروع دومین دوره مقدماتی آموزشی «سِرّصدف » خبر داد.

میرعلی ملک در این زمینه گفت: امروزه حجاب مظهر نمادین اسلام در تمام جوامع مسلمان و غیر مسلمان بشمار می رود و اهمیت پوشش زنان  از جمله مواردی است که همواره در حوزه علوم دینی مورد مداقه جدی قرار گرفته است؛ لذا این مهم بر حسب بر ساخت های فرهنگی واجتماعی زنان در جامعه ایرانی، از طرف طلاب علوم دینی نیاز به واکاوی و بررسی شبهات جدید و پاسخگویی مستدل دارد.

در این راستا معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران با توجه به فرارسیدن هفته عفاف و حجاب و بنا بر درخواست مکرر متقاضیان، با مشارکت پژوهشکده زن و خانواده « دومین دوره  مقدماتی آموزشی «سِرّصدف؛ دریچه ای به پژوهش های نوین ناظر به پوشش زنان» را برگزار نموده است.

دکتر میر علی ملک در این مورد تصریح کرد: این دوره با هدف تقویت و ارتقاء دانش و بینش مورد نیاز طلاب خواهر و جهت آشنایی بیشتر با یافته ها و پژوهش های روز در حوزه پوشش زنان برگزار می­گردد و در پایان دوره به افراد ی که حائز امتیاز لازم باشند گواهینامه مربوطه از طرف پژوهشکده زن و خانواده و معاونت فرهنگی تبلیغی اعطاء و به نفرات برگزیده نیز جوایز ارزنده ای اهداء خواهد شد.

وی  در ادامه افزود : علاقمندان می توانند جهت ثبت نام، اطلاع از شرایط دوره و دریافت اطلاعات تکمیلی، به سایت معاونت فرهنگی - تبلیغی به آدرس : WWW.farhangi.whc.ir مراجعه نمایند.

میر علی ملک در پایان گفت: امید است که با برگزاری دوره های مربوطه در حوزه عفاف و پوشش زنان بتوانیم گامی موثر در  راستای تقویت و تعمیق باورهای دینی وآگاه سازی بیشتر بانوان جامعه توسط طلاب و اساتید حوزه های علمیه خواهران برداریم.

جهت مشاهده و دریافت دستورالعمل دوره کلیک فرمایید

جهت ثبت نام دوره کلیک فرمایید