اولین فراخوان طرح و ایده های فرهنگی

شناسه خبر : 93590

1399/04/17

تعداد بازدید : 862

اولین فراخوان طرح و ایده های فرهنگی
معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران از برگزاری اولین فراخوان طرح وایده های فرهنگی در حوزه زنان وخانواده با عنوان "زیست عفیفانه "خبر داد.

معصومه ظهیری معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در این مورد گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب، اداره امور زنان و خانواده معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران اولین فراخوان طرح وایده های فرهنگی در حوزه زنان وخانواده را با محوریت "زیست عفیفانه"برگزار می کند.

وی در این مورد افزود: ایده پردازی و ارائه ­ی راهبردهای عملیاتی با تاکید بر حل مسائل فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده همواره از مهم ترین دغدغه ی اندیشمندان علوم دینی بوده است و این مهم با تلاش پرچم داران عرصه فرهنگ و اندیشه در حوزه های علمیه خواهران قابل دستیابی است؛ لذا فراخوان مذکور با هدف شناسایی و رشد افراد مستعد در ارائه طرح ها و ایده های فرهنگی در حوزه زنان و خانواده و در این دوره با محوریت سبک زندگی عفیفانه مورد نظر قرار گرفته است.

معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران خاطر نشان کرد: در این فراخوان به طرح های نفرات برگزیده علاوه بر اعطای تندیس، جوایز نفیسی اهداء و از طرح های برتر حمایت های معنوی صورت خواهد گرفت.

ایشان در ادامه افزود : علاقمندان می توانند جهت ثبت نام، اطلاع از شرایط ارسال طرح و ایده ها و دریافت اطلاعات تکمیلی، به سایت معاونت فرهنگی - تبلیغی به آدرس : farhangi.whc.ir مراجعه نمایند.

جهت دریافت pdfکاربرگ طرحنامه بر روی تصویر ذیل کلیک فرمایید

جهت دریافت فایل wordکاربرگ طرحنامه بر روی تصویر ذیل کلیک فرمایید

جهت بارگذاری طرح نامه ها بر روی بنر ذیرکلیک فرمایید