ثبت نام مسابقه کتابخوانی طریق وصال آغاز شد

شناسه خبر : 25141

1394/12/24

تعداد بازدید : 20991

ثبت نام مسابقه کتابخوانی طریق وصال آغاز شد
معاونت فرهنگی تبلیغی از برگزاری مسابقه کتابخوانی طریق وصال خبر داد و گفت : ترویج فرهنگ کتابخوانی بین طلاب از اولویت­های برنامه­ریزی فرهنگی است

معاونت فرهنگی تبلیغی از برگزاری مسابقه کتابخوانی طریق وصال خبر داد و گفت :

ترویج فرهنگ کتابخوانی بین طلاب از اولویت­های برنامه­ریزی فرهنگی است و انس دائمی با آثار فاخر در عرصه­های مختلف، بستر رشد ارتقای دانش و بینش خواهران طلبه را فراهم می­کند.

حجت الاسلام و المسلمین اسکندری در ادامه بیان داشت یکی از بایسته­های خواهران طلبه ارتباط دائمی با دستاوردهای علمی و فرهنگی صاحب نظران در موضوعات مختلف است.

ایشان سپس به موضوع نماز به عنوان یکی از محورهای مهم تربیتی اشاره کرد و بیان داشت اهتمام به ترویج و تعمیق فرهنگ نماز، از عوامل زمینه ساز مهم فرهنگی بوده و نقش بسزایی در دست یابی به کرامت انسان دارد.

بر این اساس طبق توافق صورت گرفته با ستاد اقامه نماز کشور، دو کتاب «پرتوی از اسرار نماز» و «شیوه های دعوت به نماز» جهت مسابقه انتخاب شده است.

مدیر کل اداره فرهنگی تربیتی بیان داشت: انتظار می­رود جامعه طلاب خواهر به عنوان فرهنگ سازان اجتماع اسلامی، اهتمام ویژه­ای به احیاء گسترش فرهنگ نماز داشته باشند. و سیاست معاونت فرهنگی این است که با کارشناسی­های صورت گرفته، آثار و کتب مهم و تأثیرگذار متعددی را در موضوعات مختلف و در قالب مسابقات کتابخوانی معرفی نماید تا طلاب بتوانند از بین برنامه­های متنوع فرهنگی، متناسب با انگیزه و برنامه خود انتخاب نمایند.

 در این مرحله، ثبت نام مسابقه طریق وصال از تاریخ 28/12/94 شروع گردیده و تا تاریخ 22/1/95 ادامه دارد و اساتید و طلاب محترم در همه­ی مقاطع تحصیلی می­توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

 این مسابقه در دو مرحله اجرا می­گردد که مرحله اول 31/1/1395 بوده و زمان برگزاری مرحله دوم متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

 

 

 

مدیر اداره کل فرهنگی تربیتی از تمدید زمان ثبت نام مسابقه طریق وصال خبر داد.

مدیر اداره کل فرهنگی تربیتی از تمدید زمان ثبت نام مسابقه طریق وصال خبر داد و گفت: با توجه به درخواست مکرر مدارس و طلاب ، زمان ثبت نام مسابقه طریق وصال(نماز) تا پایان روز 95/1/30 تمدید گردید.

 

لازم به یادآوری است مرحله اول مسابقه در تاریخ 95/1/31 برگزار خواهد شد. 

 

آغاز آزمون مسابقه کتابخوانی وصال

لطفا جهت شروع فرایند آزمون بر روی آیکون 

ورود به آزمون

کلیک فرمایید.

تذکر ضروری :به دلیل وجود برخی از اشتباهات در ورود شماره کد ملی   

برخی از داوطلبین با مشکل ورود به آزمون مواجه می شوند.

اگر با مشکل فوق مواجه شدید در هردو مورد نام کاربری و رمز عبور 

شماره تلفن همراه خود «با درج صفر ابتدای شماره» وارد نمایید.

 

پربازدیدترین اخبار

معرفی سامانه نجم
چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹

معرفی سامانه نجم