امضای تفاهم نامه همکاری میان حوزه علمیه خواهران و کمیته امداد امام خمینی(ره)

شناسه خبر : 112967

1400/08/04

تعداد بازدید : 514

امضای تفاهم نامه همکاری میان حوزه علمیه خواهران و کمیته امداد امام خمینی(ره)
تفاهم نامه همکاری معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) امضا شد.

معاون سابق فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران با اعلام این خبر گفت: پس از رایزنی همکاران پرتلاش اداره‌کل دانش آموختگان این معاونت با کارشناسان معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) تفاهم نامه همکاری میان این دو نهاد انقلابی با موضوع توانمند سازی گروه هدف یعنی طلاب خواهر نیازمند و مددجویان محترم کمیته امداد امضا شد.
معصومه ظهیری افزود: این تفاهم نامه با هدف استفاده حداکثری از ظرفیت علمی و پژوهشی طرفین، جهت اجرای برنامه های آموزشی، انگیزشی و مشاوره جهت توانمندسازی جامعه هدف در عرصه اشتغال‌های خرد و خانگی امضا شده است.


وی تصریح کرد:  کمک به بازاریابی و فروش محصولات تولیدی خواهران طلبه از طریق ظرفیت های فروشگاهی و ایجاد نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های محلی، فصلی و مناسبتی و منطقه ای حضوری و مجازی از جمله موارد مورد تفاهم میان مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و کمیته امداد امام خمینی(ره) است.
معصومه ظهیری اضافه کرد: اعطای تسهیلات قرض الحسنه مورد نیاز برای اجرای طرح های اشتغالزایی به طلاب با معرفی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و تایید مراتب نیاز آن ها توسط حوزه مددکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) از مهم‌ترین بندهای این تفاهم نامه است.
معاون سابق فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران که در آخرین هفته حضورش در این سمت تفاهم نامه همکاری با کمیته امداد امام خمینی(ره) را امضا کرد آن را باقیات الصالحاتی در کارنامه فعالیتش خواند و اظهار امیدواری کرد تمامی تعهدات طرفین تفاهم نامه طبق برنامه زمان بندی محقق گردد.