برگزاری دوره TTC (تربیت مدرس زبان انگلیسی) ویژه زبان دانان حوزه های علمیه خواهران

شناسه خبر : 113329

1400/08/12

تعداد بازدید : 1480

برگزاری دوره TTC (تربیت مدرس زبان انگلیسی) ویژه زبان دانان حوزه های علمیه خواهران
اداره کل امور دانش آموختگان معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران با همکاری مؤسسه زبان مهر نصیر دوره TTC (تربیت مدرس زبان انگلیسی) را با تخفیف ویژه برای دانش آموختگان زبان دان حوزه های علمیه خواهران برگزار می کند.

مدیرکل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران با اعلام این خبر گفت: کتابهای زبان در کشور، بومی سازی شده نیستند، و اعتقاد داریم که همه این کتاب ها، بدون هیچ تعارفی جنگ نرم دشمن هستند. تهاجم فرهنگی در این کتابها متاسفانه موج میزند، روحیه خود باوری را از جوانان ما میگیرد و مفاهیم و الگوهای غلط برای کودکان و نوجوانان ما می‌سازد. ما در این دوره آموزشی سعی در برطرف کردن این نقیصه داشته ایم.


مرتضی برگستان افزود: در این دوره بیشتر تمرکز ما بر مهارت در تدریس است. بسیاری از موسسات ابتدا تئوری کار می‌کنند، بعد به سمت مهارت افزایی می‌روند، ولی در این دوره مطالب تئوری در ضمن تقویت مهارت عنوان می‌شود.
مدیرکل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران همچنین از کارگاهی بودن این دوره و تخفیف ویژه برای دانش‌آموختگان حوزه های علمیه خواهران خبر داد و گفت: در پایان دوره به قبول شدگان مدرک مورد تایید آموزش و پرورش اعطا خواهد شد.
مرتضی برگستان تاکید کرد: از عموم دانش آموختگان زبان دان علاقمند به تدریس می‌خواهم که ابتدا فایل معرفی دوره را به دقت مطالعه و با آگاهی کامل ثبت نام کنند.

برای دریافت فایل آشنایی با دوره تربیت مدرس زبان و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

 


enlightened  مراحل ثبت نام  

ثبت نام اولیه:بعد از مطالعه فایل «آشنایی با دوره تربیت مدرس زبان» در صورت داشتن شرایط، جهت ثبت نام اولیه و ثبت رزمه به سامانه نجم به آدرسhttps://najm.whc.ir/auth/register مراجعه نمایید و پس از ثبت نام و ورود به سامانه نجم  https://najm.whc.ir با مراجعه به بخش(منو) «افتخار و مهارت» و انتخاب «مهارت زبان خارجی»  https://najm.whc.ir/users/skill-ability-language میزان تسلط خود به هر یک از زبان‌ها را مشخص نمایید.

توجه: افراد دارای سابقه تدریس، تالیف ، تحقیق و هر فعالیت دیگر مرتبط با زبان انگلیسی در اولویت دعوت به دوره خواهند بود. بنابراین سعی کنید تمام اطلاعات فعالیتی خود را در بخش‌های مختلف سامانه نجم  https://najm.whc.ir تکمیل نمایید.

 

آخرین مهلت ثبت نام: 20 آبان 1400

شروع دوره: آذر ماه 1400

 

ثبت نام نهایی: پس از مطالعه فایل «آشنایی با دوره تربیت مدرس زبان» و ثبت نام اولیه در سامانه نجم، جهت ثبت نام نهایی به آدرس  http://poll.whc.ir/177865  مراجعه و اطلاعات خواسته شده را ثبت نمایید. توجه داشته باشید که سابقه تحصیلی و علمی شما در خصوص زبان انگلیسی از سامانه نجم دریافت خواهد شد.

در صورت تمایل به آشنایی با دوره TTC(تربیت مدرس زبان انگلیسی) در پیام رسان ایتا به کانال «باشگاه طلاب خواهر زبان­دان» مراجعه نمایید. آدرس کانال: https://eitaa.com/tollabezabandan

 

توجه توجه:

با توجه به تدارک شرایط عالی برای این دوره: یعنی؛ مدرک معتبر، شهریه استثنایی و جذب حداکثری فارغ التحصیلان، احتمال استقبال و مشارکت بسیار بالا خواهد بود، فلذا اولویت با کسانی خواهد بود که زودتر نسبت به ثبت نام به صورت کامل اقدام نمایند و از رزومه زبانی بهتری برخوردار باشند.

پربازدیدترین اخبار

معرفی سامانه نجم
چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹

معرفی سامانه نجم