حسنا مدیا راه اندازی شد

شناسه خبر : 100977

1399/10/08

تعداد بازدید : 221

حسنا مدیا راه اندازی شد

نگاه ویژه به ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
در تولیدات گروه تولید هنر رسانه ای حسنا
 
 
به همت اداره کل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران و همزمان با آغاز ایام سوگواری بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، گروه تولید هنری رسانه ای حسنا آغاز به کار کرد.
 
ماندانا جلالی مدیرکل امور تبلیغی حوزه های علمیه خواهران با بیان اینکه شناخت ابعاد شخصیت و سیره حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها یکی از مهمترین وظایف شیعیان به ویژه بانوان است گفت: با حضور جمعی از بانوان طلبه و مبلغ هنرمند گروه تولید هنری رسانه ای حسنا با هدف انعکاس ابعاد وجودی بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها راه اندازی شده است که به صورت مستمر محتوای تولید شده را از در در بستر فضای مجازی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد داد.
 
مدیرکل امور تبلیغی حوزه های علمیه خواهران با اشاره به اهمیت شناخت و درک هرچه بیشتر معارف فاطمی ادامه داد: گروه تولید هنری رسانه ای حسنا در تلاش است با بهره مندی علوم حوزوی و اسلامی و در تعامل نزدیک به اساتید معارف فاطمی را با ابزار هنر به جامعه عرضه کند.
 
وی افزود: علاقه مندان به مشاهده آثار تولید شده بانوان طلبه و مبلغ در گروه تولید هنری رسانه ای حسنا میتوانند به کانال اطلاع رسانی این گروه در پیام رسان ایتا به نشانی https://eitaa.com/hosnamedia مراجعه نمایند.
 
جلالی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همت و تلاش بانوان طلبه و مبلغ شاهد عرضه بیش از پیش محتوای سالم در رسانه و فضای مجازی باشیم.