ویژه برنامه های هفته زن

شناسه خبر : 102819

1399/11/13

تعداد بازدید : 987

ویژه برنامه های هفته زن
معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران از برگزاری ویژه برنامه های هفته زن خبرداد.

خانم دکتر ظهیری ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و هفته زن، جایگاه زن و منزلت وی را از نظر اسلام رفیع دانسته و گفت: زنان در اسلام از منزلت ویژه­ای برخوردار می­باشند تا جایی که در قرآن کریم نیز بر جایگاه و منزلت آنان در ابعاد مختلف اشاره شده است.

معاون فرهنگی تبلیغی در ادامه نسبت به برنامه­ های مختلف در هفته زن افزود: با توجه به تقارن مبارک دهه فجر و هفته زن، برنامه­ های ویژه­ای از طرف ستاد به مدارس پیشنهاد گردید که امیدواریم این نوع برنامه ­ها و اجرای آن توسط مدارس و مدیریت­های استانی به هدف مقدس خدمت رسانی به جامعه خصوصاً جامعه زنان کمک شایانی نماید.

رییس اداره زنان و خانواده نیز ضمن تبریک ایام ولادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) و ایام الله دهه فجر، پیرامون تشریح برنامه های هفته زن تاکید کرد: برنامه های هفته زن  با اهداف زیر بنایی و توانمند سازی طلاب فعال در عرصه زن و خانواده در عنوان­های مختلفی اعم از نشست های تخصصی، راه اندازی انجمن­ها، دوره تربیت مدرس خانواده و وبینار ویژه زنان فعال مهدوی حوزوی، برنامه ریزی شده است.

وی افزود: امیدواریم با برنامه­ های راهبردی و هدفمندی مانند راه اندازی انجمن های زنان و خانواده در مدارس علمیه خواهران بتوانیم پاسخگوی نیازمندی­های بینشی و کنشی زنان جامعه توسط طلاب و اساتید حوزه­ های علمیه خواهران باشیم.

برنامه های هفته زن و خانواده

دستورالعمل طرح نامه انجمن زن و خانواده

پوستر نشست ها

پوستردوره تربیت مدرس خانواده

دستورالعمل دوره تربیت مدرس

پوستر مهدویت