دوره کوتاه مدت مجازی معارف فاطمی برگزار میشود

شناسه خبر : 104321

1399/12/06

تعداد بازدید : 231

دوره کوتاه مدت مجازی معارف فاطمی برگزار میشود

دوره کوتاه مدت مجازی معارف فاطمی برگزار میشود

 

حجت الاسلام و المسلمین رجبی مدیر کل اداره تهذیب و تربیت معاون فرهنگی- تبلیغی  از زمان برگزاری دوره کوتاه مدت مجازی معارف فاطمی خبر داد.

مدیر کل اداره تهذیب و تربیت با اعلام این خبر گفت : اداره کل تهذیب و پرورشی  در راستای دانش افزایی تخصصی معارف فاطمی و ارتقای سطح علمی طلاب ارجمند با همکاری موسسه خاتم النبیین (صلی الله علیه و آله و سلم)، دوره کوتاه مدت مجازی معارف فاطمی را با رویکرد تربیت مربی در ایام فاطمیه برگزار نمود.

حجت الاسلام رجبی یادآور شد؛ این دوره در دو مرحله مقدماتی (4 جلسه) و مرحله تکمیلی( 24 جلسه) برنامه ریزی شده بود که مرحله مقدماتی آن در این ایام برگزار و فایل های صوتی و تصویری آن در سامانه سیما بارگذاری گردید.

مدیر کل تهذیبی-تربیتی اشاره کرد : فایل های مربوطه تا تاریخ 10 اسفند ماه در سامانه سیما قابل بهره برداری است؛ وآزمون پایان دوره از تاریخ  14 الی18 اسفند ماه (پنج شنبه الی دوشنبه) به صورت مجازی در شبکه کوثرنت، سامانه سیما برگزار خواهد شد.

وی در پایان افزود: پس از کسب موفقیت در آزمون پایانی­گواهی شرکت در دوره اعطاء خواهد شد. همچنین به 14 نفر از برگزیدگان به قید قرعه جوایزی در عید بزرگ مبعث اهداء خواهد شد.