با هدف استفاده از اعتبارات بانک رسالت انجام می شود

عضویت دانش آموختگان در شبکه توسعه اجتماعی رسالت

شناسه خبر : 110832

1400/06/06

تعداد بازدید : 464

عضویت دانش آموختگان در شبکه توسعه اجتماعی رسالت
با همکاری اداره کل دانش آموختگان، و با هدف استفاده از اعتبارات بانک رسالت خواهران دانش آموخته حوزه های علمیه خواهران عضو شبکه توسعه اجتماعی رسالت می شوند.

جلسه مشترک مدیرکل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران و دبیرشبکه توسعه اجتماعی رسالت قم صبح امروز در محل اداره کل دانش آموختگان برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل اموردانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران با اشاره به ظرفیت های دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران آمادگی این مجموعه را برای هر نوع همکاری که منجر به بهبود وضعیت مالی و معیشتی طلاب شود اعلام کرد.

مرتضی برگستان گفت: ما در سراسر ایران بیش از 50 هزار دانش آموخته داریم که به صورت پراکنده اقدام به پس انداز، سرمایه گذاری و کسب و کار می کنند و از هر اقدامی که بتواند به این مبالغ کوچک و پراکنده سامان داده و امتیازاتی برای دانش آموختگان فراهم کند استقبال می کنیم.

در ادامه جلسه دبیر شبکه توسعه اجتماعی رسالت قم به معرفی این شبکه پرداخت و همکاری با دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران را مفید و اثربخش عنوان کرد.

رضا باقری رنجبر افزود: شبکه توسعه اجتماعی رسالت با هدف بهبود سبک زندگی از طریق همیاری اجتماعی، قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی ایجاد شده و این امور را از طریق انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه، بانک رسالت، سامانه اعتبار سنجی مرآت و گروه توسعه کارآفرینی ثمین انجام می دهد.

وی افزود: دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران با ایجاد کانونی متمرکز در شبکه توسعه اجتماعی رسالت مطابق قوانین بانک رسالت  می توانند از وام و فروش های اقساطی با یک ضامن و امضای سفته بدون حضور در بانک بهره مند شوند.

در پایان جلسه مقرر شد مقدمات تشکیل این کانون، انعقاد تفاهم نامه و دریافت اعتبارات ابتدایی با همکاری اداره کل دانش آموختگان و رهیار  این شبکه انجام شود.

پربازدیدترین اخبار

معرفی سامانه نجم
چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹

معرفی سامانه نجم

مجموعه رنگ آمیزی من یک سلیمانی ام
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

مجموعه رنگ آمیزی من یک سلیمانی ام

اجرای طرح تربیتی فلاح
سه شنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۱

اجرای طرح تربیتی فلاح

آغاز اجرای طرح تربیتی  فلاح
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

آغاز اجرای طرح تربیتی فلاح