در محل مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم برگزار شد

جلسه توجیهی طرح تربیت مبلغ معلم

شناسه خبر : 112132

1400/07/07

تعداد بازدید : 400

جلسه توجیهی طرح تربیت مبلغ معلم
جلسه توجیهی طرح تربیت مبلغ معلم با حضور نمایندگان مرکز تربیت مبلغ معلم و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در محل مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم برگزار شد.

در ابتدای جلسه مسئول طرح تربیت مبلغ معلم در خصوص چگونگی کار وتبیین موضوع مطالبی را بیان کرد و گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری و تاکید مکرر ایشان در جلسات مختلف مبنی بر واسپاری حوزه تربیت که چهل سال دستخوش تهاجمات فرهنگی قرار گرفته بود به دست مبلغان دینی، ما را برآن داشت تا به ندای رهبر خود لبیک گفته و نسبت به این امر اقداماتی انجام دهیم.
محمد عبداللهی افزود: راه اندازی دانشکده تربیت مبلغ معلم و ورود تعداد زیادی طلاب برادر و خواهر به عرصه های تربیتی در آموزش وپرورش از جمله اقداماتی است که در راستای منویات مقام معظم رهبری انجام شده است.
وی گفت: با عنایت به نوپا بودن این دانشکده که هنوز در مرحله ثبت آن هستیم نیاز هست مراکز حوزوی اعم از حوزه علمیه برادران و خواهران در دادن مکان و امکانات به ما یاری رسانند.


در ادامه جلسه مدیرکل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران ضمن تشکر از کسانی که امکان تشکیل این جلسه را فراهم نمودند، سخنان مسئول طرح تربیت مبلغ معلم را تایید و از مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم خواست که نسبت به درخواستهای مرکز تربیت مبلغ معلم مساعدت نماید.
مرتضی برگستان تاکیدکرد: ما در مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به دلیل جایگاه ستادی  و کلان نگر نمی توانیم درگیر اموری  شویم  که امکان آن در صف و مدیریتهای استانی وجود دارد.
در خاتمه جلسه زهرا عزیزالهی مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم قول مساعدت داد که با جدیت کار را دنبال نماید.

پربازدیدترین اخبار

معرفی سامانه نجم
چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹

معرفی سامانه نجم