طرح تشویقی و تقدیر و تجلیل از کانون های فعال نورالثقلین

شناسه خبر : 115348

1400/11/12

تعداد بازدید : 335

طرح تشویقی و تقدیر و تجلیل از کانون های فعال نورالثقلین
اداره کل تهذیبی- تربیتی برگزار می نماید.
طرح تشویقی و تقدیر و تجلیل از کانون های فعال نورالثقلین
حجت السلام والمسلمین دکتر رجبی ، مدیر اداره کل تهذیبی – تربیتی از تقدیر و تجلیل از کانون های قرآن و عترت فعال مدارس خبر داد و گفت:  در راستای تجلیل و تقدیر از کانون های نورالثقلین فعال جهت آموزش، سازماندهی، ارتقاء سطح علمی و مهارتی برنامه های قرآنی و معارف اهل بیت( علیهم السلام) و حمایت و پشتیبانی از فعالان قرآنی مدارس، این معاونت در نظر دارد ضمن ارزیابی عملکرد، امتیازدهی و رتبه بندی کانون های نورالثقلین  مدارس بر اساس امتیاز و رتبه سه کانون برتر را معرفی و با هدایای نقدی تقدیر نماید.
ایشان افزود؛ امر ارزیابی فعالیت های قرآنی کانون های نورالثقلین، مطابق راهنمای پیوست بر اساس گزارشات ارسالی کانون های مدارس بر عهده مدیریت های محترم استانی می باشد. 
دکتر رجبی متذکر شدند، شایسته است مدیریت های محترم استانی پس از بررسی گزارشات ارسالی مدارس مطابق کاربرگ پیوست نامه 1001 / داخلی 1400 و انتخاب کانون برتر استان خود، ضمن بزرگداشت عید بزرگ مبعث از اعضای شورای کانون برتر استان  از ردیف بودجه های صندوقی استان، تقدیر و تجلیل بعمل آورد. 
 مدیر اداره کل تهذیبی در ادامه بیان داشتند ؛ به یاری خداوند متعال این معاونت نیز از سه کانون برتر در سالروز مبعث نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله و سلم  در تاریخ 10 اسفند ماه 1400 تقدیر به عمل خواهد آورد .
 ایشان در خصوص تخصیص جوایز گفت؛ هدایای نقدی متعلق به اعضای محترم شورای کانون به نسبت میزان مشارکت و فعالیت اعضا می باشد. 
وی در پایان ضمن تاکید بر اجرای دقیق امور یاد شده جهت دستیابی به اطلاعات منظم از فعالیت های قرآنی مدارس اشاره داشتند ؛ اخرین مهلت ارسال کاربرگ های جمع بندی امتیازات و رتبه بندی کانون ها به این معاونت  تا 30 بهمن ماه می باشد