اجرای طرح "پایش میدانی از برنامه های ورزشی مدارس علمیه خواهران" کلید خورد

شناسه خبر : 134664

1402/03/27

تعداد بازدید : 170

اجرای طرح
از سوی اداره کل تهذیب و تربیت معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران، طرح "پایش میدانی از برنامه های ورزشی مدارس علمیه خواهران" در سراسرکشور برگزار می شود.

 به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین محمدی پارسا، رئیس اداره مطالعات و برنامه ريزي تربيتي حوزه های علمیه خواهران، در گفتگویی از برگزاری طرح "پایش میدانی از برنامه های ورزشی مدارس علمیه خواهران" با هدف زمینه سازی ارتقاء سطح سلامت جسمانی طلاب خبر داد.

وی تصریح کرد: نظر به راهبرد «توسعه بهداشت، سلامت و تربیت بدنی میان طلاب» در برنامه پنج ساله حوزه های علمیه خواهران، پایش برنامه های ورزشی مدارس و خوابگاه ها در دستور کار معاونت فرهنگی حوزه های علمیه خواهران قرار گرفته است. به همین منظور پرسشنامه الکترونیک به منظور پایش فعالیت های ورزشی طراحی و ارائه شده است که مخاطب آن طلاب خوابگاهی و غیرخوابگاهی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی پارسا، زمان شرکت در پاسخگویی به این پرسشنامه را حداکثر تا دهم تیرماه اعلام کرد و بیان داشت: شایسته است که مدیران و سرپرستان محترم مدارس علمیه خواهران، با اطلاع رسانی مناسب، به منظور مشارکت حداکثری طلاب خواهر در این پایش تا تاریخ 10تیرماه 1402، معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران را در انجام وظایف خویش در بهبود فعالیت های ورزشی مدارس و خوابگاه ها یاری رسانند.

وی لینک نظرسنجی را http://poll.whc.ir/914474 عنوان کرد که در آن 20 سوال گنجانده شده و طلاب خواهر می توانند با شرکت در این نظرسنجی این اداره را در پیگیری و انجام بهتر امور یاری رسانند.

رئیس اداره مطالعات و برنامه ريزي تربيتي معاونت فرهنگی حوزه های علمیه خواهران گفت: این پرسشنامه به منظور آشنايي با نظرات ارزشمند طلاب خواهر و بهينه‌سازي برنامه هاي آينده تهيه شده است. سرکار خانم مشایخی با شماره تماس داخلی 4443 پاسخگوی همکاران در این خصوص هستند.

پربازدیدترین اخبار

معرفی سامانه نجم
چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹

معرفی سامانه نجم