فراخوان "طرح مشق تبلیغ حسینی" و "پویش برای حسین(ع)"

شناسه خبر : 135668

1402/05/07

تعداد بازدید : 53

فراخوان
معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران، با همکاری ستاد غدیریه، طرحی با عنوان "مشق تبلیغ حسینی"؛ به همراه پویش "برای حسین(ع)" ویژه کلیه طلاب علاقه مند را در ماه محرم و صفر برگزار می کند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه های حوزه های علمیه خواهران، معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران، با همکاری ستاد غدیریه، طرحی با عنوان "مشق تبلیغ حسینی"؛ با هدف آشنایی کودکان با امام حسین(علیه السلام) و امام زمان(عج الله تعالی فرجه الشریف) ویژه طلاب خواهر سطح یک را ، به همراه پویش "#برای_حسین(ع)"، ویژه کلیه طلاب علاقه مند در ماه محرم و صفر در نظر گرفته است.

در بخش نخست این طرح، علاوه بر آماده سازی کلیه طلاب پایه های ابتدایی برای امر مهم تبلیغ، باعث مهیا شدن مکان مناسب و معنوی برای ارتباط گیری دانش آموزان با مربیان در بستری جذاب برای بیان معارف الهی و شعائر حسینی با پیوند مهدوی می شود.

لازم به ذکر است در این طرح، از طریق ستاد غدیریه به طلاب متقاضی، تعدادی کتاب، جهت استفاده در تبلیغ و همچنین ارائه به مخاطبینشان، ارسال شده و طلاب می بایست اقدام به به تشکیل گروه کودکان و نوجوانان در قالب ایجاد هیئت نوجوانان و ایستگاه صلواتی نموده و از هیئت یا موکب، چند عکس یا فیلم کوتاه به آدرس زیر، ارسال نماید.

mb_ghadir@

همچنین در بخش دوم این طرح، ،کلیه طلاب خواهر علاقه مند می توانند در پویش #برای_حسین شرکت نموده و از هدایای معنوی در نظر گرفته شده از سوی ستاد غدیریه، بهره مند شوند.

خاطرنشان می شود علاقه مندان می توانند تصمیم خود را در قالب فیلم، عکس یا متن به آی دی  @alamdaret

در پیام رسان ایتا ارسال نموده و در قرعه کشی، ده جعبه متبرکات عتبات عالیات حاوی نگین انگشتری متبرک (سنگ حرم امام حسین علیه‌السلام)، عطر مخصوص حرم و... بهره مند شوند.

پربازدیدترین اخبار

معرفی سامانه نجم
چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹

معرفی سامانه نجم