ثبت نام مسابقه کتابخوانی مودت آغاز شد

شناسه خبر : 25140

1394/12/25

تعداد بازدید : 18020

ثبت نام مسابقه کتابخوانی مودت آغاز شد
معاونت فرهنگی تبلیغی از برگزاری مسابقه کتابخوانی مودت خبر داد و گفت : فرهنگ کتابخوانی باید در بین طلاب بیش از پیش رواج یابد .

معاونت فرهنگی تبلیغی از برگزاری مسابقه کتابخوانی مودت خبر داد و گفت : فرهنگ کتابخوانی باید در بین طلاب بیش از پیش رواج یابد .

حجت الاسلام و المسلمین اسکندری به موضوع  سبک زندگی اسلامی به عنوان یکی از محور های کار بردی اشاره نموده و بیان داشت : طلاب باید نسبت به دستورات اسلام در تمام مراحل زندگی آگاهی داشته باشند  و بر اساس آن حرکت کنند و امروزه آشنایی کامل با سبک زندگی اسلامی ، یکی از نیاز های ضروری طلاب است. ایشان به آثار ارزشمندی که در این زمینه نگارش یافته اشاره نمود و اثر گرانسنگ آیت الله جوادی آملی با عنوان " مفاتیح الحیات "  را به عنوان یکی از کتب مفید در این حوزه معرفی کرد  که طلاب محترم می توانند با مراجعه به آنها مسیر زندگی  اسلامی خود را هموار تر نمایند .

مدیر کل اداره فرهنگی تربیتی بیان داشت : جامعه طلاب خواهر بایستی به عنوان فرهنگ سازان اجتماع اسلامی، اهتمام ویژه­ای به آشنایی با کتب سبک زندگی داشته باشند و معاونت نیز بر این مبنا برنامه ها و مسابقات متعددی را برنامه ریزی نموده است .

 در این راستا ، ثبت نام مسابقه "مودت"از تاریخ 28/12/94 شروع گردیده و تا تاریخ 28/1/95 ادامه دارد و اساتید و طلاب محترم در همه­ی مقاطع تحصیلی می­توانند در این مسابقه شرکت نمایند  و طی توافق صورت گرفته با مرکز اسراء متن کتاب به دو صورت خرید فایل متنی و خرید کتاب به قطع مختلف قابل دسترسی است است .

 لازم به ذکر است که این مسابقه در دو مرحله اجرا می­گردد ،که مرحله اول 24/2/1395 بوده و زمان برگزاری مرحله دوم متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

جهت ثبت نام در مسابقه و دریافت کتب

موضوع مسابقه بر روی آیکون ذیل کلیک فرمایید

تذکر حتما باید از مرورگر موزیلا فایر فاکس یا بالاتر استفاده نمایید.

 

                                   ثبت نام طلاب                      ثبت نام طلاب گروهی                    

                                     

 

 

                                                        لینک خرید کتاب
 
                           جهت خرید کتاب بر روی عکس ذیل کلیک فرمایید
 

پربازدیدترین اخبار

معرفی سامانه نجم
چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹

معرفی سامانه نجم