آغاز دوره تربیت مبلغ دینی

شناسه خبر : 53415

1396/10/02

تعداد بازدید : 8014

آغاز دوره تربیت مبلغ دینی
اولین جلسه دوره تربیت مبلغ نوین در سوم دی ماه 1396 در دو نوبت صبح (ساعت 8) و عصر (ساعت 15:00) برگزار خواهد شد.
به همت اداره کل امور دانش آموختگان و اداره کل امور تبلیغی حوزه‏های علمیه خواهران، دوره تربیت مبلغ نوین ویژه طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران برگزار می‏‌شود.
حجت‌الاسلام محمد سلطانیه رئیس اداره ارتقاء اداره کل امور دانش آموختگان هدف از برگزاری این دوره را آشنایی طلاب و دانش آموختگان با فضای مجازی، وبلاگ نویسی و مهارت‏های تبلیغ در فضای مجازی دانست و گفت: امیدواریم با برگزاری چنین دوره‏‌هایی، شاهد توان افزایی خواهران طلبه و افزایش سطح توانمندی ایشان در فعالیت‏های فرهنگی تبلیغی در فضای مجازی باشیم. 
حجت‌الاسلام رضوی رئیس اداره آموزش های مجازی اداره کل امور تبلیغی هم گفت:  با هماهنگی به عمل آمده برگزیدگان این دوره ضمن دریافت گواهی پایان دوره، برای انجام فعالیت‏ها و وظایف تبلیغی خود، جهت فعالیت فردی و گروهی به سازمان‏‏ها و ارگان‎‏های تبلیغی معرفی می‏‌گردند. 
وی خاطرنشان کرد: این دوره از روز یک شنبه مورخ سوم دی‏ماه 1396 به مدت یک ماه و در دو نوبت مجزای صبح و عصر در پایگاه اطلاع ‌رسانی معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‏‌های علمیه خواهران به آدرس http://farhangi.whc.ir برگزار می‌‏شود.
 
 

 

طلاب و دانش‌آموختگان گرامی طبق ساعت انتخابی خود در فرم ثبت‌نام در یکی از کلاس‌ها شرکت نمایند.

جهت ورود به کلاس و مشاهده راهنمای فنی روی پیوند زیر کلیک کنید.