زمانبندی آزمون دوره تربیت مبلغ نوین

شناسه خبر : 55632

1396/11/15

تعداد بازدید : 1506

زمانبندی آزمون دوره تربیت مبلغ نوین
اولین دوره تربیت مبلغ نوین ویژه طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران در تاریخ 10 بهمن ماه به پایان رسید.

اولین دوره تربیت مبلغ نوین ویژه طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران در تاریخ 10 بهمن ماه به پایان رسید. این دوره که به همت اداره کل امور دانش آموختگان و اداره کل امور تبلیغی حوزه‏های علمیه خواهران، در دو نوبت صبح و عصر برگزار شده بود، از تاریخ سوم دی ماه برگزار و با برگزاری 21 جلسه به کار خود پایان داد.

این دوره مزین به حضور بیش از 280 نفر از طلاب و دانش آموختگان بوده است که با هدف آشنایی طلاب و دانش آموختگان با فضای مجازی، وبلاگ نویسی و مهارت‏های تبلیغ در فضای مجازی به صورت مجازی برگزار گردید.

حجت‌الاسلام محمد سلطانیه رئیس اداره ارتقاء اداره کل امور دانش آموختگان گفت: آزمون این دوره در تاریخ 18 تا 23 بهمن ماه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان در دوره، بعد از قبولی در آزمون، به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم معرفی و فعالیت‏های تبلیغی خود را به صورت فردی و گروهی به انجام خواهند رساند.

حجت‌الاسلام رضوی رئیس اداره آموزش های مجازی اداره کل امور تبلیغی هم اظهار امیدواری کرد که با برگزاری چنین دوره‏‌هایی، شاهد توان افزایی خواهران طلبه و افزایش سطح توانمندی ایشان در فعالیت‏های فرهنگی تبلیغی در فضای مجازی باشیم.