شروع دوره نویسندگی در فضای مجازی

شروع دوره نویسندگی در فضای مجازی

شناسه خبر : 57100

1396/12/13

تعداد بازدید : 969

 شروع دوره نویسندگی در فضای مجازی
دوره نویسندگی در فضای مجازی از روز دوشنبه مورخ چهاردهم اسفند ماه 1396 در ساعت 9 صبح به صورت مجازی شروع خواهد شد. فراگیران محترم جهت شرکت در کلاس به سامانه سیما مراجعه کنند.

شروع دوره نویسندگی در فضای مجازی

اولین جلسه دوره نویسندگی در فضای مجازی در چهاردهم اسفند ماه 1396 برگزار خواهد شد.

به همت اداره کل امور دانش آموختگان حوزه‏ های علمیه خواهران، دوره نویسندگی در فضای مجازی ویژه فراگیران دوره تربیت مبلغ نوین برگزار می‏‌شود.

حجت‌الاسلام محمد سلطانیه رئیس اداره ارتقاء اداره کل امور دانش آموختگان هدف از برگزاری این دوره را آشنایی طلاب و دانش آموختگان با فنون و مهارت‏های نویسندگی در فضای مجازی دانست و گفت: امیدواریم با برگزاری چنین دوره‏‌هایی، شاهد توان افزایی خواهران دانش آموخته و افزایش سطح توانمندی ایشان در فعالیت‏ های فرهنگی تبلیغی در فضای مجازی باشیم. 

وی خاطر نشان کرد: با هماهنگی به عمل آمده برگزیدگان این دوره ضمن دریافت گواهی پایان دوره، برای انجام فعالیت‏ ها و وظایف تبلیغی خود، جهت فعالیت فردی و گروهی به سازمان‏‏ ها و ارگان‏های تبلیغی معرفی می‏‌گردند. 

شایان ذکر است این دوره از روز دوشنبه مورخ چهاردهم اسفند ماه 1396 در ساعت 9 صبح به صورت مجازی شروع خواهد شد. فراگیران محترم جهت شرکت در کلاس به پایگاه اطلاع ‌رسانی معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‏‌های علمیه خواهران به آدرس http://farhangi.whc.ir مراجعه نمایند.

 

 

 

جهت ورود به کلاس روی پیوند زیر کلیک نمایید