اداره کل امور دانش آموختگان

همکاری اداره کل امور دانش آموختگان با کمیته امداد امام خمینی

شناسه خبر : 62456

1397/04/27

تعداد بازدید : 626

همکاری اداره کل امور دانش آموختگان با کمیته امداد امام خمینی
این دیدار با حضور دکتر حجت الله عبدالملکی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره)، حجت الاسلام سید علی میرمطلبی مسئول دفتر دانش آموختگان حوزه های علمیه برادران و آقای مرتضی برگستان رییس دوره حمایت از بکارگیری برگزار گردید.

برای عملیاتی نمودن تفاهم نامه مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و کمیته امداد امام خمینی (ره) جلسه ای جهت بررسی فضای همکاری در حوزه کسب و کار فیمابین معاونت اشتغال و خود کفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره کل امور دانش آموختگان برگزار گردید.

در این جلسه که در ساختمان مرکزی کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار گردید، گزارشی از ظرفیت های حوزه های علمیه خواهران از حیث امکانات سخت افزاری، نرم افزاری و انسانی ارائه گردید. همچنین از فعالیت های مشترک انجام شده توسط کمیته امداد و مرکز مدیریت حوزه خواهران در زمینه مدد کاری فرهنگی و آسیب های اجتماعی و فعالیت های فرهنگی گزارشی ارائه گردید.

دکتر حجت الله عبدالملکی در این جلسه ضمن تشریح فعالیت های صورت گرفته در معاونت اشتغال و خودکفایی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های انجام شده، ارتقاء علمی و مهارتی در زمینه  کسب و کار را از اولویت های معاونت بر شمردند که در حال حاضر دوره های آموزش مجازی در این زمینه برای نیروهای ستادی و صفی کمیته امداد در حال انجام می باشد.

در انتهاء توافقات اولیه جهت برگزاری دوره آموزشی مجازی کسب و کار صورت گرفت تا خواهران دانش آموخته و مبلغ در کنار فعالیت های فرهنگی و تبلیغی به مهارت و دانش ایجاد فضای کسب و کار فردی و خانگی برای تعمیق فعالیت های فرهنگی مجهز گردند.