آموزش مکالمه زبان انگلیسی و عربی

شناسه خبر : 70225

1397/10/02

تعداد بازدید : 4209

آموزش مکالمه زبان انگلیسی و عربی

تکمیلی

با توجه به استقبال دانش آموختگان از دوره‌های آموزشی زبان دوم و تکمیل ظرفیت کلاس‌ها آخرین مهلت ثبت نام تا آخرین وقت اداری روز چهارشنبه 12/10/97 می باشد.


با توجه به تقاضاهای مکرر دانش آموختگان برای فراگیری زبان دوم در جهت تبلیغ معارف ناب اهل بیت (علیهم السلام) اداره کل دانش آموختگان با همکاری دانشگاه مجازی المصطفی برگزاری کلاس‌های زبان عربی و انگلیسی به صورت مجازی را در دستور کار خویش قرار داده است از این رو لازم است متقاضیان شرکت در این کلاس ها به  امور ذیل توجه داشته باشند:

  1. برای جلوگیری از پایین آمدن سطح علمی کلاس‌ها به علت کثرت دانش‌آموختگان این کلاس‌ها  در مرحلة اول به‌صورت آزمایشی برای شش استان، اصفهان، تهران، فارس، قم، هرمزگان، گیلان، چهار محال و بختیاری، خوزستان و یزد  برگزار می‌گردد.
  2. آن دسته از دانش آموختگان متقاضی که پیش از این، کاربرگ اطلاعات فردی دانش‌آموختگان را تکمیل ننموده‌اند، ضروری است به سایت معاونت فرهنگی رجوع کرده و فرم اطلاعات فردی دانش‌آموختگان را تکمیل نمایند. (لینک این فرم در انتهای خبر درج شده است.) بدیهی است درخواست‌های آن دسته از دانش‌آموختگانی که اطلاعات‌شان در فرم اطلاعات فردی دانش‌آموختگان ثبت نشده‌ باشد، پذیرفته نخواهد شد. دانش‌آموختگانی که پیش از این اطلاعات خود را در این فرم ثبت کرده‌اند نیازی به انجام این مرحله نیست.
  3. پس از ثبت اطلاعات در کاربرگ اطلاعات فردی دانش‌آموختگان با مراجعه به فرم پیش‌ثبت‌نام اقدام به ثبت درخواست شرکت در دوره‌های آموزشی زبان نمایند.(لینک فرم در انتهای خبر درج شده است.)
  4.  بعد از تکمیل ثبت‌نام به متقاضیان پیامکی مبنی‌بر مراجعه به سایت مرکز آموزش‌های غیرحضوری المصطفی و پرداخت هزینة دوره ارسال خواهد شد. این دوره آموزشی درچند مرحله است که مرحله مقدماتی آن شش گام و هزینه هر گام انگلیسی 20 هزار و عربی 30 هزار تومان می باشد که توسط متقاضی به حساب دانشگاه مجازی واریز می گردد.
  5. اطلاع‌رسانی‌های آتی از طریق سایت معاونت فرهنگی تبلیغی انجام خواهد شد.


 

1- کاربرگ ثبت اطلاعات فردی دانش‌آموختگان


2- پیش‌ثبت نام دوره‌های مکالمه زبان