آغاز برگزاري دوره تربيت مبلغ دانشجویی

شناسه خبر : 81816

1398/07/09

تعداد بازدید : 573

آغاز برگزاري دوره تربيت مبلغ دانشجویی
اولین جلسه دوره تربيت مبلغ دانشجويي با همت مدیریت استان قم و همکاری مؤسسه میقات در مدرسه علميه آيت الله ايرواني برگزارشد.

اولین جلسه دوره تربیت مبلغ دانشجویی با حضور نمایندگان اداره کل دانش آموختگان مرکز، مدير و معاون فرهنگي و نيز بیش از 40 نفر از دانش آموختگان مدرسه علمیه آیت الله ایروانی صبح پنج شنبه در این مدرسه برگزار شد.
رئیس اداره پشتیبانی و کارآفرینی فرهنگی دانش آموختگان در جلسه توجیهی برگزاری این دوره گفت: دوره تربيت مبلغ دانشجويي توسط حوزه برادران با همكاري موسسه ميقات برگزار مي شود.  با عنايت به اين موضوع و  توجه به اين مطلب  كه چنين طرحي در دستور كار اداره كل امور دانش آموختگان بود، برآن شديم از اين فرصت پيش آمده و تجربيات موسسه ميقات استفاده كرده و این دوره آموزشي را براي خواهران دانش آموخته نيز عملياتي كنيم.


حجت الاسلام هابیل جوانی افزود: فرآيند دوره آموزشي مدنظر در 6 دوره منفك از هم كه هركدام 30 ساعت مي باشد برگزار مي شود و امید می رود با برگزار اين روش محتوايي آموزشي و امثال آن طلبه را ممحض و تجهيز كرد كه جهت ورود به عرصه تبليغ در دانشگاه  آماده باشد.
 مدير مدرسه آیت الله ایروانی در این جلسه اظهار داشت: به منظور اطلاع رسانی به سایر مدارس در خصوص برگزاری این دوره، در سطح شهرك پرديسان با هماهنگي امام جمعه و تبليغات در نماز جمعه و همچنين ارسال پيا مك برای 5 هزار نفر سعي در استفاده حد اكثري از اين موقعيت داشته ایم.
کبری محمدي برگزاری این دوره را مفيد و سودمند عنوان کرد و گفت: مراكز متعددي از ما نيرو مي خواهند مثل كمبته امداد، بهزيستي و... بنابراين دوره‌هاي آموزشي اينچنيني  كمك مي كند كه طلاب با آگاهي بيشتري در اين زمينه كار كنند.