آغاز برگزاري دوره تربيت مبلغ دانشجویی

شناسه خبر : 81816

1398/07/09

تعداد بازدید : 541

آغاز برگزاري دوره تربيت مبلغ دانشجویی
اولین جلسه دوره تربيت مبلغ دانشجويي با همت مدیریت استان قم و همکاری مؤسسه میقات در مدرسه علميه آيت الله ايرواني برگزارشد.

اولین جلسه دوره تربیت مبلغ دانشجویی با حضور نمایندگان اداره کل دانش آموختگان مرکز، مدير و معاون فرهنگي و نيز بیش از 40 نفر از دانش آموختگان مدرسه علمیه آیت الله ایروانی صبح پنج شنبه در این مدرسه برگزار شد.
رئیس اداره پشتیبانی و کارآفرینی فرهنگی دانش آموختگان در جلسه توجیهی برگزاری این دوره گفت: دوره تربيت مبلغ دانشجويي توسط حوزه برادران با همكاري موسسه ميقات برگزار مي شود.  با عنايت به اين موضوع و  توجه به اين مطلب  كه چنين طرحي در دستور كار اداره كل امور دانش آموختگان بود، برآن شديم از اين فرصت پيش آمده و تجربيات موسسه ميقات استفاده كرده و این دوره آموزشي را براي خواهران دانش آموخته نيز عملياتي كنيم.


حجت الاسلام هابیل جوانی افزود: فرآيند دوره آموزشي مدنظر در 6 دوره منفك از هم كه هركدام 30 ساعت مي باشد برگزار مي شود و امید می رود با برگزار اين روش محتوايي آموزشي و امثال آن طلبه را ممحض و تجهيز كرد كه جهت ورود به عرصه تبليغ در دانشگاه  آماده باشد.
 مدير مدرسه آیت الله ایروانی در این جلسه اظهار داشت: به منظور اطلاع رسانی به سایر مدارس در خصوص برگزاری این دوره، در سطح شهرك پرديسان با هماهنگي امام جمعه و تبليغات در نماز جمعه و همچنين ارسال پيا مك برای 5 هزار نفر سعي در استفاده حد اكثري از اين موقعيت داشته ایم.
کبری محمدي برگزاری این دوره را مفيد و سودمند عنوان کرد و گفت: مراكز متعددي از ما نيرو مي خواهند مثل كمبته امداد، بهزيستي و... بنابراين دوره‌هاي آموزشي اينچنيني  كمك مي كند كه طلاب با آگاهي بيشتري در اين زمينه كار كنند. 
 

پربازدیدترین اخبار

گزیده احکام کاربردی برای مبلغان
یکشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۹

گزیده احکام کاربردی برای مبلغان