اولین دوره دانش افزایی معارف امام عصر (عج) برگزار میشود

شناسه خبر : 90340

1399/01/20

تعداد بازدید : 1675

اولین دوره دانش افزایی معارف امام عصر (عج) برگزار میشود

"اداره کل تهذیبی تربیتی با همکاری  مرکز تخصصی تبلیغ موسسه آموزش عالی حوزوی خاتم النبیین صلی الله علیه و آله برگزار می کند"

اولین دوره از سلسله دوره های مجازی آموزشی در گرایشهای معارف اهل بیت علیهم السلامبا موضوع مهدویت و تحت عنوان نشست دانش افزایی معارف امام عصر عج الله تعالی فرجه الشریف؛ برگزار می شود

 

حجت الاسلام و المسلمین رجبی مدیرکل تهذیبی تربیتی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران از آغاز دوره مجازیتربیت مربی «معارف امام عصر عج الله تعالی فرجه الشریف» به مناسبت ایام پربرکت شعبانیه ویژه طلاب خواهر سراسر کشور خبر داد.

مدیرکل تهذیبی تربیتی توضیح داد: اداره تربیت اخلاقی و سبک زندگی این اداره کل با همکاری مرکز تخصصی تبلیغ موسسه آموزش عالی حوزوی خاتم النبیین صلی الله علیه و آلهاقدام به برگزاری دوره مجازی«معارف امام عصر عج الله تعالی فرجه الشریف» برای طلاب علاقمند نموده است.

به گفته حجت الاسلام والمسلمین رجبی مدیرکل این دوره با هدف تربیت تخصصی طلاب خواهر در مدارس علمیه سراسر کشور و ترویج معارف اهلبیت علیهم السلام  در جامعه و با بهره مندی از اساتید خبره و بنام در این حوزه و در دوسطح مقدماتی و پیشرفته طراحی شده است.

وی در ادامه افزود : جهت بهره مندی حداکثری برای عموم طلاب و حتی آحاد جامعه نشست های موجود در سامانه «سیما» بارگذاری شده است تا به سهولت در اختیار همه افراد قرار گیرد.