برگزاری اختتامیه رویداد درنگی طلبگی در وصیت‌نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

شناسه خبر : 94331

1399/05/07

تعداد بازدید : 148

برگزاری اختتامیه رویداد درنگی طلبگی در وصیت‌نامه شهید حاج قاسم سلیمانی
مدیرکل فرهنگی تربیتی حوزه های علمیه خواهران از برگزاری آیین اختتامیه فراخوان فرهنگی هنری «درنگی طلبگی در وصیت‌نامه شهید حاج قاسم سلیمانی» خبر داد

حجت الاسلام والمسلمین نامخواه گفت: در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین حمید پارسانیا عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، معصومه ظهیری معاون فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران و محمود خالقی دبیر شورای علمی تربیتی حوزه‌های علمیه خواهران برگزار خواهد شد از برگزیدگان این رویداد فرهنگی هنری تقدیر به عمل خواهد آمد.

در این رویداد فرهنگی هنری که در بازه فروردین 99 تا تیرماه 99 و با شرکت بانوان طلبه از سراسر کشور برگزار شد، 179 شرکت‌کننده با ارسال 200 اثر در هفت بخش‌ نواهنگ، نماهنگ، اینفوگرافیک، پوستر، عکس نوشت، متن ادبی، یادداشت به بخش مسابقه راه یافتند که در نهایت و به قید قرعه به 14 اثر برگزیده جوایزی تقدیم خواهد شد.

معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران در نظر دارد در آینده نیز با برگزاری رویدادهای مختلف فرهنگی تبلیغی، تأملات اندیشه‌ورزانه و تولیدات فرهنگی پیرامون حاج قاسم سلیمانی را به دستمایه‌ای برای دامن زدن به بازخوانی کنش و نگرش انسان انقلاب اسلامی در حوزه‌های علمیه خواهران تبدیل سازد.

لازم به ذکر است که در این ویژه برنامه، از برگزیدگان این رویداد فرهنگی هنری تقدیر به عمل خواهد آمد. شرکت در این برنامه، برای عموم همکاران، مدیران و مسئولان مدارس، اساتید و طلاب آزاد خواهد بود. این نشست‌ در سالن شهید سلیمانی و همچنین از طریق پخش زنده سایت مرکز به آدرس www.live.whc.ir قابل دسترسی خواهد بود. مقتضی است ضمن اطلاع‌رسانی تمهیدی اتخاذ فرمایید که حداکثر علاقه‌مندان از مباحث مطرح شده در این وبینار بهره‌مند گردد. پوستر اطلاع‌رسانی وبینار به پیوست ارسال می‌گردد.