دوره کوتاه مدت مجازی «رکن المهدی » به مناسبت ایام فاطمیه برگزار گردید.

شناسه خبر : 117237

1400/10/08

تعداد بازدید : 326

دوره کوتاه مدت مجازی «رکن المهدی » به مناسبت ایام فاطمیه برگزار گردید.

دوره کوتاه مدت مجازی «رکن المهدی » به مناسبت ایام فاطمیه برگزار گردید.
مدیر کل امور تهذیبی – تربیتی از برگزاری دوره « رکن المهدی » خبر داد.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر رجبی مدیر کل امور تهذیبی – تربیتی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت سیده النساء العالمین حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) گفت: در راستای دانش افزایی معارف فاطمی و ارتقای سطح علمی طلاب، معاونت فرهنگی تبلیغی این مرکز همچون سنوات گذشته با همکاری موسسه آموزش عالی حوزوی خاتم النبیین (صلی الله علیه و آله) دوره کوتاه مدت مجازی «رکن الهدی » را برگزار می نماید.
حجت الاسلام رجبی افزود؛ دوره کوتاه مدت مجازی معارف فاطمی در دو بخش مقدماتی و تکمیلی آن، در قالب بیست و نه جلسه آموزشی و آزمون آنلاین برگزار می گردد؛
وی یادآور شد؛ در این دوره بعد از طی مرحله مقدماتی و سپس قبولی در آزمون، و نیز قبولی در مصاحبه، معارف جویان گرامی وارد مرحله تکمیلی خواهند شد.
ایشان در خصوص برگزاری دوره تکمیلی اشاره داشتند: برگزاری دوره تکمیلی منوط به درخواست مدیر های محترم استانی است.
مدیر کل امور تهذیبی – تربیتی در خصوص مزایای شرکت در دوره گفت: ثبت نام و آموزش به صورت رایگان، بهره مندی از اساتید برجستهخ معارف اهل بیت (علیهم السلام)، اعطای مدرک پایان دوره برای برگزیدگان نهایی و ارسال پک آموزشی با شرایط از مزایای شرکت در دوره می باشد.
حجت الاسلام رجبی اشاره کردند: طلاب و معارف جویان گرامی علاقه مند به معارف فاطمی ؛ جهت شرکت در دوره « رکن الهدی» می توانند از طریق لینک :  https://eitaa.com/roknalhoda2  اقدام نمایند.
وی در پایان متذکر شد: زمان آزمون جمعه 10 دی ماه می باشد و لینک صفحه آزمون، همان روز در دسترس قرار خواهد گرفت. ثبت نام از معارف جویان گرامی، پیش از ورود به آزمون این مرحله، انجام خواهد شد.