نشست هم اندیشی رئیس اداره معارف قرآن و اهل بیت(ع) حوزه های علمیه خواهران با معاونان فرهنگی استان ها

شناسه خبر : 133593

1402/01/23

تعداد بازدید : 103

نشست هم اندیشی رئیس اداره معارف قرآن و اهل بیت(ع) حوزه های علمیه خواهران با معاونان فرهنگی استان ها
رئیس اداره معارف قرآن و اهل بیت(ع) حوزه های علمیه خواهران، در نشست هم اندیشی با معاونان فرهنگی مدیریت های استانی حوزه های علمیه خواهران، به تشریح برنامه های سال جدید این اداره پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، رئیس اداره معارف قرآن و اهل بیت(ع) حوزه های علمیه خواهران، در نشست هم اندیشی با معاونان فرهنگی مدیریت های استانی حوزه های علمیه خواهران، که به صورت برخط در سامانه سیما برگزار شد، به تشریح برنامه های سال جدید این اداره پرداخت.

خانم سمیه مقیمی، در این نشست عنوان کرد: اعم برنامه‌های پیشنهادی برش ۱۴۰۲ در راستای انسجام هرچه بیشتر و تقویت و ارتقای کانونهای نورالثقلین و مسئولین و اعضای آن برنامه ریزی شده اند.

 وی افزود: برنامه های پیشنهادی درسه عرصه‌ی ستاد، استان و مدرسه در نظر گرفته شده که عرصه ستادی آن از سوی اداره معارف قرآن و اهل بیت(ع) برگزار و اجرایی سازی خواهد شد.

رئیس اداره معارف قرآن و اهل بیت(ع) حوزه های علمیه خواهران، با بیان اینکه برنامه های استانی با راهبری و نظارت ستاد توسط مدیریت های استانی و در عرصه مدرسه نیز با راهبری و نظارت ستاد و استان در مدارس علمیه برگزار خواهد شد، اظهار داشت: بیشترین توجه و تمرکز این اداره، بر ارتقاء و تقویت و انسجام و تمرکز در انجام فعالیت ها در کانون های نورالثقلین است، لذا رتبه بندی های کانون ها یکی از برنامه‌های پیشنهادی این اداره است که در راستای آن طرح تدوین نظام مسائل و آسیب‌شناسی عملکرد کانون ها و شناسایی نقاط قوت و ضعف و نیز ارائه راهکار ها برای استفاده از ظرفیت های موجود در مدارس جهت تقویت کانون ها نیز اجرا خواهد شد.

خانم مقیمی در ادامه نشست، به تشریح برنامه های پیشنهادی سال جاری پرداخت و به سوالات معاونان فرهنگی پاسخ داد.

پربازدیدترین اخبار

معرفی سامانه نجم
چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹

معرفی سامانه نجم